جایگزینی بطری های پلاستیکی زباله با کیسه های دریایی برای ماراتن لندن

جایگزینی بطری های پلاستیکی زباله با کیسه های دریایی برای ماراتن لندن
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1399/02/31

اگر تا کنون در یک ماراتن بوده یا مسابقه آن را از نزدیک دیده اید، ممکن است با چگونگی انجام برخی از کارها در ماراتن آشنا باشید، دوچرخه سواران به شما آب می دهند تا آبرسانی کنند. متأسفانه، این بطری ها زباله های زیست محیطی بزرگی هستند؛ زیرا صدها سال زمان می برد تا اینکه آنها در واقع تجزیه شوند.

به همین دلیل است که در آینده ماراتن لندن که امروز یکشنبه برگزار می شود، برگزارکنندگان به استفاده از غلاف جلبک دریایی تبدیل خواهند شد. این غلاف هایی هستند که به نام Ooho شناخته می شوند، که حاوی نوشیدنی انرژی هستند و تمام دونده ها باید انجام دهند این غلاف ها را در دهان خود پخته می کنند و نوشیدنی ها آزاد می شوند. خود گلدان، از آنجا که از جلبک دریایی ساخته شده است، کاملا خوراکی است.

برای کسانی که ممکن است نگران آرامش جلبک دریایی باشند، شرکتی که آنها را «Skipping Rocks Lab» می سازد، می گوید که طعم را از آن حذف کرده اند. اگر آنها مصرف نکنند، غلافها نیز در طی شش هفته زیست تخریب پذیر هستند. با توجه به رودریگو گارسیا گونزالز، "ماراتن نقطه عطفی است ... ما امیدواریم نشان دهیم که در آینده می توان از آن استفاده کرد."

در نهایت، سازمان دهندگان امیدوارند که این غلاف های جلبک دریایی به کاهش تعداد پلاستیک های مورد استفاده در طول فرایند کمک کنند، که برآورد می شود حدود 200 هزار بطری باشد. Skipping Rocks Lab نیز به دنبال استفاده از تکنولوژی خود برای تولید محصولات دیگر هستند تا آنها را از نظر محیط زیست سازگارتر کنند، مانند فیلم چسبیده و پوشش پلاستیکی مورد استفاده در فنجان قهوه یکبار مصرف.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 1
مجموع آرا: 1

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 81
تعداد کل نظرات : 17
تعداد کل آرا: 131
تعداد کل بازدیدها: 84935

نظرات کاربران

*