ثروتمند ترین افراد جهان چه کسانی هستند؟ به همراه فیلم

ثروتمند ترین افراد جهان چه کسانی هستند؟ به همراه فیلم
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/02/12

شاید برای همه ما این سوال بارها پیش آمده که ثروتمند ترین افراد دنیا چه کسانی هستند؟ در کجا زندگی می کنند؟ سرمایه آن ها چقدر است و شغلشان و کسب و کارشان چیست؟

در این مقاله و در فیلمی که برای شما آماده کرده ایم می خواهیم به معرفی 10 نفر بپردازیم که به عنوان پولدارترین افراد دنیا شناخته شده اند. با ما همراه باشید.

نفر دهم

 در این لیست یک زن اهل فرانسه است که لیلین بتن کورت (liliane Bettencourtنام دارد. سرمایه این خانم حدود 40.1 بیلیون دلار است. او صاحب کمپانی تولید کننده لوازم آرایش لوریل (L'Oréal) می باشد. او حدود 93 سال سن دارد و ثروتمند ترین زن دنیا است.

 

نفر نهم

فردی به نام جیم والتون (Jim Walton)، او صاحب کمپانی والمارت (Walmart) می باشد. 40.6 بیلیون دلار سرمایه او می باشد و 67 سال سن دارد.

 

نفر هشتم

کریستی والتون (Christy Walton)، او یکی دیگر از اعضای خانواده ی والتون می باشد که در این لیست قرار گرفته. او سرمایه ای حدود 41.7  بیلیون دلار سرمایه دارد.

 

نفر هفتم

این فرد دیوید کاچ (David Koch) نام دارد. او 74 سال سن دارد و یک سرمایه دار آمریکایی، فعال سیاسی و یک مهندسی شیمی است.. او حدود 42.9 بیلیون دلار سرمایه دارد. او صاحب کمپانی کاچ می باشد که در آمریکا دارای بیشترین گردش مالی می باشد.

 

نفر ششم

باز هم از خانواده کاچ و این بار چارلز کاچ (Charles Koch). این فرد هم مثل برادرش یک سرمایه دار آمریکایی می باشد. 42.9 بیلیون دلار سرمایه این فرد می باشد.

 

شماره 5

لری الیسون (Larry Ellison)،  این سرمایه دار آمریکایی با سرمایه 54.3 بیلیون دلار در رده پنجم قرار گرفته. او مدیر کل کمپانی اوراکل (Oracle) می باشد. او در حال حاضر 71 سال سن دارد.

 

شماره 4

آمانسیو اورتگا (Amancio Ortega). 64.5 بیلیون دلار سرمایه این فرد می باشد. او در حوزه ی مد و فشن (Fashion) فعالیت می کند و صاحب کمپانی مد و لباس مشهور زارا می باشد.

 

شماره 3

این فرد وارن بافت (Warren Buffet) نام دارد. 72.2 سرمایه او می باشد که از فعالیت در حوزه بورس به این سرمایه رسیده .

 

شماره 2

کارلوس اسلیم هیلو (Carlos Slim Helu)، این فرد یک بیزینس من (Business Man) مکیزیکی و همچنین یک مخترع می باشد. او ثروتی مادل 77.1 بیلیون دلار دارد و صاحب کمپانی آمریکا موویل (America Movil) می باشد.

شماره 1

بله! همانطور که خیلی ها می توانند حدس بزند بیل گیتس (Bill Gates)، در این رتبه ایستاده. در سال 1975 او مایکروسافت را تاسیس کرد. حدس زده می شود که او ثروتی معادل 79.2 بیلیون دلار داشته باشد. 16 سال است که از او به عنوان متمول ترین فرد چهان نام برده می شود

 

 

 

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 4.5
مجموع آرا: 2

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 609
تعداد کل نظرات : 798
تعداد کل آرا: 5233
تعداد کل بازدیدها: 1334332

نظرات کاربران

*
H
حسن ( 2017-05-02 19:21:06 )
فیلمش جالب بود