تیغ بهتر است یا موبر | برای اصلاح موهای زائد کرم استفاده کنیم یا تیغ| تفاوت تیغ با کرم موبر

تیغ بهتر است یا موبر  | برای اصلاح موهای زائد کرم استفاده کنیم یا تیغ| تفاوت تیغ با کرم موبر

در این بخش ما به شما نکته مهم برای استفاده از تیغ یا موبر برای اسلاح موهای زائد آموزش می دهیم تا از مزایا ومعایب این وسایل باخبر باشید. یکی از دغدغه های مهم خانم ها است .

تیغ بهتر است یا موبر

متخصص پوست و مو استفاده از کرمهای موبر جدید یا سنتی را یکی از روش های موقت در از بین بردن موهای زائد بدن دانست و گفت مصرف این کرم ها که انواع مختلفی دارند دارای عوارضی و محاسنی نیست به روش های دیگر رفع موهای زائد است ببیشترین عارضه در استفاده از کرمهای موبر جدید یا سنتی ایجاد خشکی پوست و حساسیت در مصرف کنندگان آن است افرادی که از این کرم ها استفاده می کنند بسته به نوع پوست شان ممکن است دچار خشکی پوست شوند که در این صورت لازم است بعد از مصرف این نوع موبر ها از روغن های طببیعی مانند زیتون و بادام و کرم های حاوی روغن که در داروخانه ولوازم بهداشتی به فروش می رسد استفاده کنید.

تیغ بهتر است یا موبر  | برای اصلاح موهای زائد کرم استفاده کنیم یا تیغ| تفاوت تیغ با کرم موبر

تفاوت تیغ با کرم موبر برای اسلاح موهای زائد


قبل از استفاده از کرمهای موبر باید به دستور مصرف آن توجه کرد به جز چرب کردن پوست بعد از استفاده از موبر ها می توان ار مرطوب کننده هم استفاده کرد اما در بعضی مواقع تنها خشکی پوست عارضه استفاده از این نوع کرم ها نیست و ممکن است پوست با التهاب و بثورات جلدی همراه باشد. در صورتی که بعد از استفاده از کرم موبر پوست فرد دچار التهاب یا قرمزی شده باشد و یا دانه های قرمز رنگی در پوست مشاهده شود باید با تجویز پزشک از کرم های در مانی به منظور رفع حساسیت به وجود آمده استفاده کرد.

 برای اسلاح موهای زائد کرم استفاده کنیم یا تیغ

حسن استفاده از موبر هایی که به شکل کرم هستند در این است که شانس فرو رفتن موهای تازه در امده در پوست بسیار کمتر از زمانی است که فرد از تیغ یا ژیلت و دستگاهای موکن یا اپی لیدی استفاده می کند.

همچنی نگاهی بعد از این که از موکنها استفاده می شود جوش های زیر در برخی نقاط مشاهده می شود که ناشی از برگشتن مو به داخل پوست است اما بعد از استفاد از کرم موبر این جوش ها به وجود نمی آیند بنابراین استفاده از کرم های موبر به نسبت استفاده از تیغ وژیلت عوارض کمتری دارد. اما استفاده از دستگاهای موکن به دلیل جداشدن موهای زائد از ریشه رویش مجدد موها با تاخیر بیشتری در مقایسه با زمانی که ژیلت و یا کرم موبر استفاده مشود.


چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0

ایشان مولف مقالات علمی وبسایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 128
تعداد کل نظرات : 3
تعداد کل آرا: 44
تعداد کل بازدیدها: 11834


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)