توییتر گذاشتن برچسب را در مکالمات تست می کند

توییتر گذاشتن برچسب را در مکالمات تست می کند
تاریخ انتشار : به روز رسانی :

اگر از توییتر به اندازه کافی استفاده کرده اید، احتمالا با رابط کاربری آن آشنا هستید. با این حال، برای کسانی که ممکن است جدید به پلت فرم، آن را می تواند کمی مبهم، به خصوص ویژگی های گفتگو رشته خود را، اما خبر خوب این است که به نظر می رسد مانند توییتر تست برخی از ویژگی های جدید برای ایجاد چیز روشن تر است.

در یک پست در توییتر، این شرکت اعلام کرده است که آنها برچسبهای مکالمات در توییتر را آزمایش خواهند کرد. همانطور که در تصویر زیر می بینید، این به این معنی است که در طول یک گفتگو، شما می توانید برچسب هایی که به کاربران متصل شده اند مانند نویسنده اصلی صدای جیر جیر، کاربر ذکر شده و غیره.

در حالی که طرح توییتر هنوز عمدتا بدون تغییر باقی می ماند، امیدوارم این برچسب ها باعث می شود که کاربران برای پیگیری مکالمات راحت تر باشند. شرکت همچنین برخی از تغییرات در ویژگی مکالمه خود را در زمان های اخیر انجام داده است، مانند سال گذشته که آنها از ویژگی های جدید رشته ای استفاده می کردند و فقط در ماه گذشته، این شرکت مشخص شد که یک ویژگی را امتحان می کند که کاربران را به اشتراک می گذارد گفتگو.

در صورتی که در هر صورت این ویژگی برای همه منتشر شود، هیچ کلمه ای وجود ندارد، بنابراین ما فقط باید صبر کنیم و ببینیم. در ضمن، کسانی که بخشی از آزمون هستند می توانند منتظر بمانند که آن را به صورت شخصی بررسی کنند.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 81
تعداد کل نظرات : 17
تعداد کل آرا: 131
تعداد کل بازدیدها: 85311

نظرات کاربران

*