توییتر تعداد حسابهایی که می توانید در یک روز فالو کنید را کم نمود

توییتر تعداد حسابهایی که می توانید در یک روز فالو کنید را کم نمود
تاریخ انتشار : به روز رسانی :

مانند هر پلت فرم رسانه های اجتماعی محبوب، توییتر نیز باید با معامله گرانی که سعی می کنند راه هایی را در اطراف سیستم های خود بگنجانند، برای مقابله سریع با این پلتفرم مقابله کنند. این شرکت یک اقدام جدید علیه اسپم ها را ارائه کرده است که شامل محدود کردن تعداد افرادی است که می توانید در یک روز دنبال کنید. این قبلا کاربران را مجاز به پیگیری تا 1000 حساب در یک روز.

هیچ کاربر منطقی توییتر نیازی به پیگیری 1000 حساب در یک روز ندارد، به طوری که محدودیت حساس است. توییتر آن را به طور قابل ملاحظه ای کاهش می دهد فقط به 400. این تعداد حساب های جدید است که یک کاربر توییتر می توانید در یک روز دنبال کنید.

توییتر می گوید که این گام را به سوی "پیروی از پیوستن" متوقف می کند. این یک کاربر اسپم کننده تاکتیک است و پس از آن تعداد زیادی از افراد را امیدوار به بهبود تعداد پیروان خود می کند.

در این مورد، حتی محدودیت حساب 1000 قبلی برای مهاجمان بسیار آسان بود، زیرا واقعا آنها را محدود نکرد. حتی با محدود کردن 400 در حال حاضر، کاربر معمولی نباید بیشتر از یک اثر را ببیند؛ چرا که اکثر آنها روز به روز 400 حساب جدید را دنبال نمی کنند. بعضی ممکن است استدلال کنند که این هنوز یک حد بالا است و باید بیشتر کاهش یابد. توییتر هیچ تمایلی به ساختن این اتفاق نداده است.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 81
تعداد کل نظرات : 17
تعداد کل آرا: 131
تعداد کل بازدیدها: 84501

نظرات کاربران

*