تولید بوئینگ 737 متوقف شد | جزییات توقف تولید بوئینگ 737

تولید بوئینگ 737 متوقف شد | جزییات توقف تولید بوئینگ 737
تاریخ انتشار : به روز رسانی :

اگر چه هواپیمای Boeing's 737 Max در سراسر جهان مستقر شده است، این شرکت همچنان به تولید آنها می پردازد. با این حال، بوئینگ اکنون گفته است که "موقتا" تولید این جت را کند می کند. کاهش تولید در ادامه باقی می ماند زیرا بوئینگ همچنان به کار بر روی به روز رسانی وعده داده شده نرم افزار برای سیستم کنترل پرواز جت است.

این سیستم کنترل پرواز است که اعتقاد بر این است که در گسل دو فوتی Boeing 737 حداکثر 8 سقوط تنها پنج ماه از هم جدا. تنها پس از سقوط دوم، این هواپیما به تدریج در بسیاری از کشورها در سرتاسر جهان متوقف شد. بوئینگ بعدا قول داد به روز رسانی نرم افزاری که کمبود سیستم را برطرف کند.

بوئینگ، مدیر عامل شرکت دیزاین ماینلنبرگ، گفت که اواسط ماه آوریل، بوئینگ قصد دارد تا تولید هواپیماهای 737 حداکثر از 52 در ماه به 42 در ماه کاهش دهد. او گفت که این کاهش تولید "مکث در حداکثر تحویل" را نیز در بر می گیرد و منابع بیشتری را نیز آزاد می کند که می تواند برای تمرکز بر صدور نرم افزار و اطمینان از این که Max بتواند دوباره به آسمان بازگردد.

Muilenburg اضافه کرد: "هنگامی که ماکس به آسمان باز می گردد، ما به مشتریان خطوط هوایی و مسافران و خدمه آنها قول داده ایم که آن را به عنوان هر هواپیمایی که تا کنون پرواز می کند، ایمن باشد".

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 81
تعداد کل نظرات : 6
تعداد کل آرا: 50
تعداد کل بازدیدها: 29007

نظرات کاربران

*