توصیه هایی برای کسانی که می خواهند سبیل بگذارند؟ چگونه سبیل بگذاریم

توصیه هایی برای کسانی که می خواهند سبیل بگذارند؟ چگونه سبیل بگذاریم

داشتن و نداشتن سیبیل برای بسیاری از مردان مهم می باشد، و بسیاری آن را نشانه مردانی و قدرت محسوب می کنند، در حالی که برخی از مردان آن را نشانه عدم بهداشت دانسته و معتقد هستند که سیبیل انها را اذیت می کند، با این حال باید توجه داشت گذاشتن سیبیل می توان مزایای زیادی برای مردان داشته باشد و حتی در سلامتی آنها اثر گذار باشد، اما اینکه بدانیم، چگونه باید سیبیل بگذاریم و کدام مدل بهتر می باشد، لازم است مطلب زیر را بخوانید.

برای بسیاری از مردان داشتن ریش و سیبیل بسیار مهم است و اعتقاد دارند که سیبیل صورت آنها را جذاب تر می کند در حالی که برخی دیگر متعقدند نداشتن ریش و سیبیل به معنای داشتن صورتی تمیزتر است. اما بهتر است بدانید که داشتن سیبیل برای مردان دارای مزایا و فوائدی می باشد، که در سلامتی آنها موثر است. چرا که سیبیل مانند سپر حفاظتی می باشد که می تواند بخشی از صورت اقایان را از اشعه نور خورشید محافظت کند، علائم پیری پوست را مخفی کند، جوش های پوستی را کاهش دهد، حساسیت و آسم را به حداقل برساند.

حال اگر با خواندن این مطلب، می خواهید سیبیل بگذارید؟ برای این کار چند توصیه به شما داریم.

1- فرصت و امکان خود را ارزیابی کنید:

مساله این است که، موهای شما چقدر بلند می باشد، مردانی که موهای کوتاه نگه می دارند، توصیه می شود که سیبیل نازک و ساده داشته باشند، رنگ مو هم در داشتن سیبیل مهم است، مردانی که دارای موهایی به رنگ تند می باشند، بیشتر از مردانی که دارای رنگ موهای معمولی و یا بور و غیره می باشند. سیبیل می گذارند.

2- شکل و مراقبت از سیبیل توجه نمائید.

مردان برای اینکه خاص دیده شوند، نیاز دارند تا سیبیل منحصر به فردی بگذارند، هماهنگی سیبیل برای نمای خارجی و ظاهر بسیار مهم می باشد. چنانکه برای مردانی که می خواهند جدی و متین به نظر بیایند، سیبیل انگلیسی بهتر می باشد. اما مردانی که می خواهند ساده و طبیعی دیده شوند، سیبیل معمولی می توانند داشته باشند. علاوه بر این هر چقدر سیبیل شما بلند باشد، به همان مقدار نیاز به مراقبت دارد.

3- سیبیل های خود را به رنگ سیاه در آورید.

خیلی طبیعی است که، بسیار از مردان این نوع از سیبیل را دوست دارند، و این حال مثبتی به آنها می دهد، اگر سیبیل های شما به رنگ سیاه نیستند بهتر است که آن را سیاه کنید.

البته این مساله بسیار مهم می باشد، که سیبیل ها خود را متناسب با ساختار صورت خود انتخاب کنید برای نمونه اگر شما دارای بینی بزرگ و برجسته هستید، سیبیل پر پشت و پهن را انتخاب کنید، اما اگر دهان کوچک دارید، سیبیل نازک برایتان بهتر می باشد، برای مردانی که صورت گرد و با اندازه متناسبی دارند، سیبیل هایی به شکل مربع بیشتر به صورتشان می آید. در آرایش سیبیل هم، تنوع زیادی وجود دارد، که می توان با بررسی آنها مدل متناسب به خود را انتخاب کرد، از جمله مدل های معروف سیبیل در دنیا عبارتند از: سیبیل مدادی، سیبیل انگلیسی، سیبیل فرانسوی، سیبیل مسواکی، سیبیل نعل اسبی و ... .

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 2

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 786
تعداد کل نظرات : 33
تعداد کل آرا: 1539
تعداد کل بازدیدها: 61832


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)