تمیز کردن ارگانیسم بدن در فصل تابستان | روش های پاک سازی ارگانیسم بدن در تابستان

تمیز کردن ارگانیسم بدن در فصل تابستان | روش های پاک سازی ارگانیسم بدن در تابستان
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/03/14

فصل تابستان یکی از فصل هایی است که برای تمیز کردن و پاک کردن ارگانیسم بدن از سموم بسیار مناسب می باشد، در این فصل را رعایت چند اصل ساده و خانگی می تواند ارگانیسم بدن را از مواد سمی و مضر تمیز کرد. برای تمیز کردن بدن از سموم، می توانید به روش های گفته شده در این مقاله عمل کنید.

فصل تابستان بهترین زمان برای تمیز کردن ارگانیسم بدن از مواد مضر و سمی و برای محافظت از سلامتی و بازیابی توانایی جسمانی می باشد. در این فصل با انجام چند روش ساده می تواند ارگانیسم بدن را از مواد سمی و مضر پاک سازی نمود. در ادامه بهترین و شایع ترین روش تمیز کردن، ارگانیسم بدن در فصل تابستان را تقدیم شما می کنیم.

1- استفاده از آب میوه ها و آب سبزیجات:

هفته ای دو بار حتماً میوه و سبزیجات مصرف کنید. البته محدودیتی ندارد. می توانید از آب میوه گیری استفاده کرده و آب میوه ها و سبزیجات را استفاده کنید. همچنین سبزیجات را می توانید، به صورت پخته، سالاد، تف داده شده و غیره نیز استفاده کنید، البته بدون روغن باشد.

 

در طول روز دو الی سه لیوان آب میوه تازه و یا آب سبزیجات تازه استفاده کنید. از مفید ترین آب میوه ها می توان به مخلوط آب هویج و آب چغندر اشاره کرد. از دیگر آب میوه های مفید در این فصل می توان به آب سیب، خیار، آلبالو، زردآلو، توت فرنگی و ... اشاره کرد.

تمیز کردن ارگانیسم بدن در فصل تابستان | روش های پاک سازی ارگانیسم بدن در تابستان

2- هندوانه:

یکی از میوه های محبوب و پر طرفدار فصل تابستان، هندوانه می باشد. هفته ای یکبار رژیم غذایی هندوانه را انجام دهید. در طول روز حدوداً 3 کیلوگرم هندوانه مصرف کنید. می توانید از دمنوش های گیاهی مانند دمنوش بابونه، کلیک اوتی، ریحان، نعناع و غیره هم استفاده کنید.

3- کفیر و سیب:

هفته ای یکبار رژیم تغذیه سیب و کفیر را بگیرید. در طول روز 2 لیتر کیفر طبیعی و 2 کیلو گرم سیب بخورید. در این رژیم غذایی می توان آب و دمنوش های گیاهی هم استفاده کنید.

اگر به این اصول و روش ها را عمل کنید، بعد از مدتی، احساس سبکی، شادابی و بهبود روحیه و احوال خود را مشاهده، خواهید کرد. پوست شما تمیزتر خواهد شد و اضافه وزن هم کاهش خواهد یافت. لازم به توجه است که، این روش ها را تنها انسان های سالم می توانند انجام دهند. اگر به بیماری مزمن و جدی به ویژه بیماری روده و معده، کلیه ها و ... مبتلا هستید، حتماً قبل از انجام این روش ها با پزشک مشورت کنید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 5
مجموع آرا: 2

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 60
تعداد کل آرا: 3000
تعداد کل بازدیدها: 277066

نظرات کاربران

*