تلگرام ایکس Telegram X چیست | فرق تلگرام با تلگرام ایکس | مشخصات تلگرام ایکس | دانلود تلگرام ایکس

تلگرام ایکس Telegram X چیست | فرق تلگرام با تلگرام ایکس | مشخصات تلگرام ایکس | دانلود تلگرام ایکس
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/11/14

این روزها تلگرام تبدیل به یکی از پر کاربر ترین اپلیکیشن های پیام رسان یا در حقیقت اولین نرم افزار شبکه های اجتماعی در ایران است. تلگرام در ایران 40 میلیون کاربر فعال دارد که هر کدام در کانال ها و گروه های مختلفی عضو بوده و در این فضا بسر می برند. اماکمپانی تلگرام یکی از نوآورترین شرکت ها در این زمینه بوده و همیشه خود را نسبت به موضوعات بروزرسانی می گرداند.


آخرین بروز رسانی کمپانی تلگرام، تلگرام ایکس است. در این مقااله در مورد این سخن می گوییم که تلگرام ایکس چیست، تفاوت تلگرام معمولی و تلگرام ایکس چیست و چگونه می توان تلگرام ایکس را برای اندروید و ios دانلود نمود. با چگانه همراه شوید.
کمپانی تلگرام در وب سایت خود خبر از عرضه محصولی به نام تلگرام ایکس خب داد و نوشت:
ماموریت ما این است که تلگرام را سریعتر و برای استفاده راحت تر نموده و ماهیانه این اپلیکیشن را بروزرسانی کنیم. رقابت روح پیشرفت است، بنابراین در ابتدا الهام زیادی از دیگر اپلیکیشن های پیام رسان گرفتیم که ما را درگیر کردند. اما با گذشت سال ها، نوآوری های کمتری و کمتر از رقبا مشاهده کردیم که اکنون به نظر می رسد که در تطبیق ویژگی هایx Telegram با سیستم عامل هایشان در حدود 2 سال طول می کشد.

در این محیط، ما شروع به تکیه بر رقابت داخلی برای جذب بیشتر مخاطبین و کاربران شدیم. به همین دلیل است که طی دو سال گذشته، ما نسل جدید مشتریان Telegram را به موازات نسخه های اصلی توسعه داده ایم. پروژه Telegram X دارای ویژگی های خاصی است که از ابتدا، با یک پایگاه داده کاملا جدید و بدون تمام اجزای مخرب است که اطلاعات برنامه های قدیمی ما که در طول سال ها انباشته شده است را نگهداری می کند.

Telegram X
هدف Telegram X بازخوانی تلگرام و کشف مرزهای جدید در سرعت، سهولت استفاده، کیفیت انیمیشن و سایر جنبه های دیگر است. امروز ما خوشحالیم که دو برنامه جدید رسمی - Telegram X برای آندروید و iOS ارائه می دهیم. هر دو این اپلیکیشنها فعلا در حد آزمایش بوده و ممکن است یا شاید نهایتا برنامه های رسمی موجود را جایگزین کنند. اما حتی اگر آنها این کار را نکنند، توسعه تلگرام را توسعه می بخشند و این توسعه به ما اجازه می دهد برای آزمایش روش ها و فن آوری های جدید سریعتر نموده و تکمیل نماییم.

تلگرام ایکس Telegram Xبرای آندروید
Telegram X در کوره های مسابقه ای برای توسعه دهندگان اندروید که بنیانگذار ما دو سال پیش راه اندازی کرد متولد شد. سپس برنده از قدرت TDLib برای ایجاد یک برنامه خیره کننده با تمرکز ویژه روی انیمیشن های صاف استفاده کرد.

تلگرام ایکس Telegram X برای آندروید سریع تر و استفادهاین برنامه شامل پخش کننده موسیقی مجدد و منو دلبستگی و همچنین صفحات نمایه بهینه شده با دسترسی سریع به رسانه های به اشتراک گذاشته شده است. شما به راحتی می توانید بین انواع مختلف رسانه های مشترک را با کشیدن متناوب تغییر دهید. این به هیچ وجه لیست کامل از ویژگی های، Telegram X برای آندروید پر از شگفتی های کمی در هر گوشه. اکنون برنامه آماده است تا سفر آزمایشی خود را با ویژگیهای جدید برنامه ریزی کند تا در اوایل هفته آینده ظاهر شود.

X برای iOS
Telegram X برای iOS به طور کامل در Swift نوشته شده است و به طور قابل توجهی سبک تر، سریع تر و با کارایی باتری نسبت به برنامه اصلی، ساخته شده با Objective C. طراحی و ویژگی های آن نزدیک تر به آنچه کاربران iOS از Telegram انتظار دارند انتظار می رود، اما شما قطعا متوجه انیمیشن های با کیفیت و صاف و سرعت سریع تر و بارگذاری بار در اکثر آیفون خواهید شد. ساختار داخلی Telegram X برای iOS نیز بسیار بهتر است برای چیزهایی که از برنامه Telegram انتظار می رود در سال 2018 و فراتر از آن. همانند X برای اندروید، نسخه X امروز برای iOS، آغاز یک سفر طولانی است.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 168
تعداد کل نظرات : 10
تعداد کل آرا: 124
تعداد کل بازدیدها: 57332

نظرات کاربران

*