تلویزیون یوتیوب در تمامی آمریکا فعال شد

تلویزیون یوتیوب در تمامی آمریکا فعال شد
تاریخ انتشار : به روز رسانی :

تلویزیون یوتیوب، سرویس پخش مستقل تلویزیونی بسیار غول پیکر آنلاین خود، در حال حاضر خود را در ایالات متحده گسترش داده است. این شرکت امروز اعلام کرد که این سرویس در حال حاضر در هر بازار تلویزیون ایالات متحده در دسترس است. Glendive، ناحیه مونتانا، بازار تلویزیون نهایی در کشور بود که این سرویس در دسترس نبود و دیگر این مورد نیست.

این شرکت امروز از طریق حساب رسمی خود توییتر تایید کرد که با Glendive، Montana YouTube TV را نیز دریافت کرده است، گسترش سرویس در سراسر ایالات متحده به طور رسمی تکمیل شده است. "YouTube TV در هر بازار تلویزیون در ایالات متحده در دسترس است."

یوتیوب در ماه ژانویه امسال اعلام کرد که سرویس جریانی در بالای 195 در سراسر کشور در دسترس است. با اعلام امروز، تایید شده است که در همه 210 بازار تلویزیون در کشور موجود است. با این حال، این سرویس بسته به بازار متفاوت خواهد بود.

برخی از مناطق تمام چهار شبکه محلی مهم را که در YouTube در دسترس هستند ارائه نمی دهند. فاکس، NBC، ABC و CBS چهار شبکه اصلی در سرویس هستند. کسانی که علاقه مند به عضویت هستند باید با کد پستی خود را در وب سایت YouTube یاری کنند تا ببینند که در بازار چه چیزی در دسترس است.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 81
تعداد کل نظرات : 17
تعداد کل آرا: 122
تعداد کل بازدیدها: 78250

نظرات کاربران

*