تفاوت های جالب در میان زنان و مردان | زن و مرد چه تفاوت هایی دارند

تفاوت های جالب در میان زنان و مردان | زن و مرد چه تفاوت هایی دارند
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/07/29

میان زنان و مردان تفاوت های بسیاری وجود دارد ولی برخی از تفاوت ها با اینکه همیشه قابل مشاهده است، کمتر مورد توجه قرار می گیرد و حتی در برخی از موارد با تمسخر و یا بی محلی مواجه می شود، که حالی که باید توجه که برخی از تفاوت های میان زنان و مردان ناشی از آفرینش آنها می باشد و بسیار طبیعی است، به همین دلیل لازم است به انها توجه کنیم تا زندگی بهتری داشته باشیم.

همان طور که زنان و مردان شباهت های بسیاری به یکدیگر دارند، تفاوت های جالبی هم میان زنان و مردان وجود دارد. اگر می خواهید در زندگی مشترک خوشبخت باشید، توجه به این تفاوت ها می تواند بسیار کمک کننده باشد.

- زنان به چه چیزی اهمیت می دهند؟

زنان به عشق، علاقه، زیبایی و روابط گرم اهمیت می دهند، در روابط شان با طرف مقابل وقت زیادی را برای حمایت و کمک کردن اختصاص می دهند. برای زنان، مهمترین حس خوشبختی تقسیم کردن احساسات تلخ خود را همسر می باشد.

- مردان به چه چیزی اهمیت می دهند؟

مردان در روابط خود با همسرشان، به کامل بودن و قدرت تامین کنندگی، موفقیت و قدرت اهمیت می دهند. همیشه نیاز دارند که قدرت و موفقیت خود را به اثبات برسانند. برای مردان با اهمیت ترین چیز، نتیجه گرفتن از کاری است که دارند انجامش می دهند، می باشد.

- چرا زنان زیاد صحبت می کنند؟

زنان برای حمایت طرف مقابل صحبت می کنند. سوال می کنند و علاقه مند می شوند. هر زنی برای این که خود را بهتر درک کند نیاز به صحبت کردن دارد. بر اساس تحقیقات در زنان بخش چپ مغز که مربوط به سوال کردن است، کارکرد و فعالیت عالی دارد. یک زن در روز 23 هزار حرف می تواند بزند.

- چرا مردان کمتر صحبت می کنند؟

مردان نیاز دارند بر روی نتیجه تمرکز کنند، و ترجیح می دهند آرام و کند صحبت کنند. بیشتر سعی می کنند، گوش دهند، درک کنند و نتیجه گیری نمایند، بر اساس تحقیقات، در مغز مردان طرف راست، همیشه در حال کار می باشد، و مشغول به کار است. به همین دلیل در این مدت مغز تمایلی به حرف زدن و اظهار نظر پیدا نمی کند. مردان در بهترین حالت در طور روز 12 هزار حرف می توانند بزنند.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 5
مجموع آرا: 2

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 89
تعداد کل آرا: 3274
تعداد کل بازدیدها: 754879

نظرات کاربران

*