تغییرات در اسلحه های فورتنایت | فورتنایت اسلحه دریم گان خود را حذف نمود

تغییرات در اسلحه های فورتنایت | فورتنایت اسلحه دریم گان خود را حذف نمود
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/06/28

 طرفدارانی که بازی  Fortnit را بازی می کنند، به خوبی اسلحعه Drum Gun را می شناسند و از قدرت آن آگاه هستند. درام گان یکی از قوی ترین اسلحه های بازی است. توجه داشته باشید که استفاده از این اسلحه دیگر در بازی مجاز نیست  و ممنوع می باشد.  کمانی اپیک گیمز اسلحه  Drum Gun را در بازی فورتنایت را به عنوان بخشی از یک بروزرسانی جزئی بازسازی کرده است که در حال حاضر یکی از محبوب ترین بازی های این سیاره است.

تفنگ درام از ژوئیه امسال در Fornite کار خود را آغاز نموده بود. این اسلحه به دلیل ظرفیت 50 دور و میزان بالای آتش توانسته بود طرفداران بسیاری پیدا نموده و فرد بتواند قدرت مانور بالایی داشته باشد.. این اسلحه به بازیکنان اجازه داد تا چندین مبارز را در یک مبارزه و یکجا از بین ببرد.

اسلحه نیز هنگامی که سعی در متوقف کردن حریف از ساختن یک ساختار مانند یک پناهگاه در هنگام شکار داشت، مفید بود. بازیکنان می توانند در ساختار به سستی برسند و پس از تخریب ساختار، با استفاده از مهمات اجازه داده شود حریف را از بین ببرد.

کمپانی Epic Games که توسعه دهنده Fortnite می باشد در ادامه بروزرسانی خود  یک اسلحه جدید و خودکار را به بازی افزوده است که بیشتر روی خفا و دقت متمرکز شده است. این تفنگ به هیچ عنوان شبیه دریم گان نبوده و بلا حذف آن نیاز به یک تفنگ خوب ایجاد می شد که البته  Epic Games فکر همه جای ان را کرده بود.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 1
مجموع آرا: 1

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 726
تعداد کل نظرات : 37
تعداد کل آرا: 790
تعداد کل بازدیدها: 574509

نظرات کاربران

*