تشخیص شخصیت انسان ها از روی فرم دماغ

تشخیص شخصیت انسان ها از روی فرم دماغ

معمولا در برخورد با دیگران دوست داریم از خصوصیات و شخصیت های انها اطلاع شویم، به همین دلیل به پوشش و یا رفتار آن بسیار توجه می کنیم. برای شناخت شخصیت انسان ها می توان از راه های گوناگونی استفاده کرد، یکی از این راه توجه به فرم و شکل دماغ می باشد.

اگر چه در ابتدا تا حدودی قابل باور نیست، ولی در مورد اینکه فرم و شکل دماغ نشان از شخصیت انسان ها دارد و اطلاعاتی در مورد خصوصیات آنها می دهد، تحقیقات علمی بسیاری وجود دارد.

در آخرین مورد در دانشگاه بن گوریون (Ben-Gurion University of the Negev) پرفسور آبراهام تامیر (Abraham Tamir) در مورد این مساله تحقیقات گسترده ای را انجام داده است و نتایج به دست آمده را در رژونال (Journal of Craniofacial Surgery) به چاپ رسانده است.

در این گزارش در مورد فرم بینی و اطلاعاتی که می توان از آن بدست آورد اطلاعات جالبی وجود دارد. قبل از اینکه این اطلاعات را با فرم بینی خود تطبیق دهید، اگر این فرم های دماغ همانند فرم دماغ شما نباشد، تنها کافی است به آن شباهت داشته باشد.

1- دماغ نوبی (Nubian)

این نوع دماغ دارای استخوان صاف و مسقیم می باشد که می توان گفت که دارای نوک به سمت پایین می باشد. به این گونه از دماغ های (دماغ نوبیان) می گویند. کسانی که دارای دماغ نوبیان هستند انسان های معترضی هستند و بسیار دوست دارند به موفقیت برسند. دارای افکار روشنی می باشند، از اینکه انسان های را دور خود جمع کنند لذت می برند و در این زمینه بسیار ماهر هستند. به طور کلی افرادی هستند که دوست دارند، مردم آنها را دوست داشته باشند و خصوصیت رهبری دارند.

2- دماغ یونانی

همانطور که از اسم این نوع از دماغ مشخص است، این تیپ از دماغ اسم خود را به دلیل شباهت داشتن به دماغ مجسمه های باز مانده از یونان قدیم دارد. این تیپ از دماغ از زمان های گذشته افراد قدرتمند و اقتدارگرا داشته اند. افرادی که صاحب این فرم از دماغ می باشند، دارای شخصیت شفافی هستند و بی منطقی را دوست ندارند. معمولا از خودشان صحبت نمی کنند، جذاب می باشند، حرف بی خودی نمی زنند، در زمانی که صحبت می کنند همه به آنها گوش می دهند. در مورد چیزهایی که صحبت می کنند دارای اطلاعات درستی می باشند. علاوه بر این آنها به کارهای فیزیکی علاقه دارند.

3- دماغ گلاب شکل

افرادی که دارای این فرم از دماغ می باشند معمولا به عنوان افراد سرد و غیر صمیمی شناخته می شوند. اما در اصل آنها انسان های مهریان، صمیمی و فدارکاری می باشند و به افرادی که دوست دارند، بسیار اهمیت می دهند، به طور کلی افراد محافظتی هستند و برای نجات دوستانشان خوشبختی خود را فدا می کنند. در زمینه کاری وظایف خود را به بهترین نحوه انجام می دهند.

4- دماغ خم شده به بیرون یا قوس دار

تفاوت این فرم از دماغ با فرم قبلی در این است که در انتهای استخوان بینی یک گسست وجود دارد. افرادی که دارای این نوع از دماغ می باشند افراد با اراده هستند و کارهای خود را با جدیت انجام می دهند. افرادی که در اطراف این نوع از انسان ها هستند دچار سختی نمی شوند. این سبک از دماغ را سبک رهبری هم گفته می شود. لذا برای اداره سازمان و تشکیلات مناسب هستند.

5- دماغ کوچک و گرد

این فرم از دماغ کوچک، اندازه متوسط و نوک آن کمی به بالا می باشد. این افراد بسیار وابسته به آزادی می باشند. انسان های رومانتیکی هستند، بزرگترین چالش آنها تمایل به آزادی و وفاداری می باشد. به طور کلی انسان های با قلب پاک می باشند و علاوه بر این زندگی با مشکلات را دوست دارند.

6- دماغ صاف و مستقیم

افرادی که صاحب این فرم دماغ هستند، افراد منطقی می باشند. بر احساسات خود حاکم می باشند و با حوداث به صورت آرام و منطقی برخورد می کنند. به همین دلیل به افراد اطراف خود حرمت می گذارند. از سوی دیگر افراد که دارای مشکل می شوند برای حل آن معمولا به این افراد مراجعه می کنند. علاوه بر این ظاهر این افراد جذاب و تاثیرگذار می باشد.

7- دماغ های تورفته

در این فرم از دماغ در وسط دماغ یک تو رفتگی جزیی است. این افراد دارای شخصیت مختص به خود هستند افراد دیگر را دوست دارند و هم توسط مردم دوست داشته می شوند. البته این افراد حاضر جواب می باشند. افراد دارای این بینی اغلب دست و دل‌باز و آماده کمک به سایرین هستند. آن‌ها افراد احساساتی بوده و به راحتی آزرده‌خاطر می‌شوند.

8- دماغ کج و معوج

اگر چه اسم این نوع دماغ خوشایند نیست، اما در افرادی که صاحب این تیپ از دماغ هستند از عشق لبریز می باشند. این افراد به خوبی استراحت می کنند و برای افرادی که دوست دارند تا ابد یار و یاور می باشند. اگر با این تیپ از افراد دوست و یا فامیل می باشید می توان گفت که، واقعا انسان های خوشبختی هستید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 5

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 36
تعداد کل آرا: 2645
تعداد کل بازدیدها: 148588
تشخیص شخصیت انسان ها از روی فرم دماغ
چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 5


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
NM
نویسنده مطلب ( 2018-01-06 16:13:47 )
ضمن عذر خواهی از خوانندگان محترم، لازم است توجه داشته باشند که در شماره سه منظور دماغ قلاب شکل می باشد که اشتباه تایپی رخ داده است.