تست روانشناسی | شناخت خوش بینی و بدبینی از روی تست

تست روانشناسی | شناخت خوش بینی و بدبینی از روی تست
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/12/16

تست هایی وجود دارند که انسان در نگاه اول تنها یک بعد آن را می بیند، در حالی که این تست ها می تواند چند بعدی باشد و بسته به نگاه افراد یک بعد آن دیده شود که این بعد مربوط به طرز نگاه ما است، لذا در این مقاله یکی از تست های که می تواند نشان دهنده خوش بینی و بدبینی افراد باشد را تقدیم شما می کنیم.

نکته مهم این است که به این تصویر نگاه کنید، بدون اینکه فکر کنید در نگاه اول چه چیزی را می بینید. دید شما می تواند نشان دهنده خوش بینی و بدبینی شما باشد. با این تست می توانید در مورد خودتان به اطلاعات جالبی دست یابید.

در این تست دو جواب ممکن وجود دارد، یک دیدن دختری جوان و دو دیدن پیرمردی سن بالا. بعد از اینکه مطمئن شدید کدام را می بینید، می توانید ادامه مطلب را مطالعه کنید و در مورد دیدگاهتان اطلاعات لازم را بدست آورید.

سوال: در نگاه اول به این تصویر چه چیزی می بینید؟

1- اگر دختر جوان می بینید ...

اگر شما در تصویر خانم جوانی که می بینید که پست سرش به طرف شما است، در این صورت می توان گفت که شما انسان خوش بین می باشد. شما هر چیزی و هر کسی را به صورت زیباترین شکل، می خواهید ببینید. شرایط بسیار نادر و بسیار سخت می تواند شما را از این دید منحرف کند و شما را به بدبینی سوق دهد. در شما در هر زمان همه چیز شفاف و روشن می باشد. حتی برخی شما را بسیار موثر و حساس می دانند. شما این ویژگی را هم به صورت صحیح و درست و مثبت استفاده خواهید کرد. افرادی که در اطراف شما می باشند، به خوشبختی گویا نزدیک تر هستند. انرژی شما آنها را هم می تواند فتح کند.

2- اگر فردی پیر و سن بالا می بینید ....

اگر شما در نگاه اول به تصویر، به نظرات یک مرد سن بالا دیده شود. این نشان می دهد که شما خوش بین نمی باشد اما دارای شخصیت بسیار صادقی هستید و بسیار وفادار هستید. شما یکی از کسانی هستید که قادر به درک زندگی می باشد و از همچنین افرادی هستید که توانایی همکاری دارید. مردم از شما مشاوره بیشتر می خواهند زیرا معتقدند شما می توانید آنها را هدایت کنید.

 شما واقع گرا نبودن خود را در بسیاری از مواقع با بدبینی دنبال می کنید. در حالی که، حتی در زمانی که واقع بین نمی باشید هم و تا حدی خوش بینی دارید را هم با بدبینی نگاه می کنید. یکی از خصوصیات اصلی شما، توجه به انتقادها می باشد و در نتیجه، این توانایی را دارید که به راحتی مشکلات را حل کنید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 5
مجموع آرا: 3

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 49
تعداد کل آرا: 2928
تعداد کل بازدیدها: 239945

نظرات کاربران

*