تریلر رسمی فصل هشتم گیم اف ترونز | جزییات فصل آخر گیم آف ترونز

تریلر رسمی فصل هشتم گیم اف ترونز | جزییات فصل آخر گیم آف ترونز
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/12/16

HBO در چند ماه گذشته فصل نهایی بازی The Thrones را تحسین کرده است اما در فصل آینده، فیلم های واقعی به نمایش درآمده است. این تغییرات امروز به عنوان غول کابلی اولین تریلر بازی رسمی بازی Thrones فصل 8 را منتشر کرد. بسیاری از فیلم های نامرئی وجود دارد که به ما نگاهی می اندازد تا آنچه را که انتظار می رود از قسمت های نهایی این سری ضربه بزنند.

از ابتدای تریلر روشن است که تمام شخصیت های اصلی داستان در حال آماده سازی برای آنچه که احتمالا بزرگترین جنگ زندگی آنها است. آنها برای حمله به قاچاقچیان سفید آماده می شوند. دشمن جدیدی که با آن روبرو هستند، بسیار مرگبارتر از هر چیز دیگری است که پیش از این در برابر آنها بوده است.

کسانی که تمام فصل های گذشته را دیده اند می دانند که قهرمانان سفید در اواخر فصل گذشته اژدهای خود را به دست آوردند. بدیهی است که آنها برای رفتن به شمال آسان تر نخواهند بود زیرا آنها سعی می کنند خود را در مقابل واکر سفید نگه دارند. این به رغم این واقعیت است که Daenerys Targaryen هنوز دو تا از سه اژدها دارد.

بازی تاج و تخت فصل 8 در حال برگزاری اولین بار در HBO آوریل 14th است. مطمئنا در این فصل نهایی به مقدار زیادی اقدام خواهد شد.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 1
مجموع آرا: 1

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 724
تعداد کل نظرات : 21
تعداد کل آرا: 463
تعداد کل بازدیدها: 226501

نظرات کاربران

*