ترفندهای جالب و جذاب جستجوی گوگل

ترفندهای جالب و جذاب جستجوی گوگل

در مقاله جدیدترین ترفندهای جستجو در گوگل برخی از ترفندهای گوگل که جنبه کاربردی و آموزشی داشتند آورده شد. در این مطلب برخی از ترفندهای گوگل که بیشتر جنبه تفریحی و جذابیت دارند آورده می شوند.

کج کردن صفحه گوگل

اگر شما کلمه askew را در گوگل تایپ کنید، علاوه بر نشان دادن معنی و نتایج جستجوی این کلمه، صفحه نمایش گوگل هم کمی کج می شود که در واقع معنی کلمه askew را نشان می دهد. پیش از این گفته می شود که این حالت با تایپ عبارت tilt هم وجود داشت اما اکنون آنچه نویسنده امتحان کرده است تنها در مورد askew صحیح است و با تایپ این کلمه در گوگل صفحه گوگل کج می شود و با tilt صفحه گوگل کج نمی شود.

صحفه گوگل در زیر آب(Google Underwater Search)

اگر شما عبارت elgoog.im/underwater را وارد کنید. صفحه نمایش گوگل بصورت داخل یک اقیانوس نمایش داده می شود. در این حالت دکمه ها و کادر جستجو هم حالت شناور پیدا می کنند.

آینه کردن گوگل(Google Mirror)

اگر شما آدرس Elgoog.im که در واقع آینه یا معکوس شده آدرس وبسایت گوگل google است را در مرورگر خود وارد کنید. صفحه گوگل بصورت معکوس(آینه وار) نمایش داده می شود.

گرانش صفر گوگل(Google Zero Gravity)

اگر شما آدرس elgoog.im/gravity را وارد کنید. صفحه گوگل یعنی کادر جستجو، آیکون ها و دکمه های گوگل بصورت معلق یعنی در حالتی بدون گرانش یا جاذبه نمایش داده می شوند. این ترفند بسیار جالب است و پیشنهاد می شود حتما آن را امتحان کنید. البته کار کردن با این صفحه بسیار دشوار است و شما بسیار سخت می توانید منوها و دکمه های گوگل را بیابید.

غلتیدن صفحه گوگل(Do a barrel roll)

اگر شما به آدرس elgoog.im/doabareelroll بروید. صفه گوگل مانند یک بشکه غلتان برای شما چرخش می کند و به حالت اول باز می گردد.

چرخش نشانگر موس(Google Sphere)

اگر شما به آدرس http://mrdoob.com/projects/chromeexperiments/google-sphere/ بروید. با تکان دادن موس(نشانگر موس) در صفحه گوگل منوهای گوگل و دکمه های گوگل به همراه نشانگر موس در یک محیط کره ای(Sphere) می چرخند.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 4
sigmaمجموع آرا: 1

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 873
تعداد کل نظرات : 308
تعداد کل آرا: 3270
تعداد کل بازدیدها: 1028002
ترفندهای جالب و جذاب جستجوی گوگل
چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 4
sigmaمجموع آرا: 1


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)