تخفیف های جمعه سیاه در ایران | تخفیف های سال 96 جمعه سیاه در ایران

تخفیف های جمعه سیاه در ایران | تخفیف های سال 96 جمعه سیاه در ایران
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/09/01

در مقاله جمعه سیاه به کدام تاریخ اشاره دارد و چرا به آن جمعه سیاه می گویند؟ درخصوص پیشینه و منظور از جمعه سیاه در تقویم میلادی و فرهنگ مردم آمریکای شمالی(کشور آمریکا و کانادا) و همچنین ذکر شد که جمعه سیاه در دیگر کشورها از جمله روسیه، هند، فرانسه، بریتانیا و چین نیز بتدریج و در سالهای اخیر رواج یافته است. در مقاله تخفیف جمعه سیاه یا بلک فرایدی چقدر است؟ در ایران نیز برخی از فروشگاه ها از جمله فروشگاه های آنلاین نیز در این جمعه تخفیف هایی را ارائه می دهند که در زیر تخفیف های برخی از فروشگاه های آنلاین برای جمعه سیاه ذکر می شوند.

تخفیف های فروشگاه آنلاین بامیلو(bamilo) در جمعه سیاه سال 96

حراجمعه نام حراجی است که فروشگاه آنلاین بامیلو برای جمعه سیاه سال 2017 برگزیده است. البته این فروشگاه آنلاین ایرانی چند سالی است که حراج روز جمعه سیاه یا بلک فرایدی را برگزار می کند، اما امسال بامیلو این حراج را در روزهای 3 و 4 آذر 1396 برگزار می کند و تخفیف هایی تا نزدیک به 80 درصد برای محصولاتی که در فروشگاه آنلاین خود عرضه می کند، ارائه می دهد.

تخفیف های فروشگاه آنلاین دیجی کالا در جمعه سیاه سال 96

فروشگاه دیجی کالا هم با عنوان جمعه به خرید، حراجی را در روز جمعه 3 آذر 96 راه اندازی کرده است که تخفیف های متنوعی روی محصولات عرضه شده در این فروشگاه آنلاین ارائه می کند. این تخفیف ها شامل تخفیف های 50 درصدی در آن روز برای سه گروه کالا، کد تخفیف 20 هزار تومانی، ارسال رایگان تخفیف های بالای 50 هزار تومان و همچنین برخی از پیشنهادات خرید که به پیشنهادهای شگفت انگیز دو ساعتی معروف است، ارائه می دهد.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 2
مجموع آرا: 1

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 873
تعداد کل نظرات : 509
تعداد کل آرا: 4762
تعداد کل بازدیدها: 2242415

نظرات کاربران

*