تخفیف اپل برای هوم پاد | اپل قیمت هوم پاد خود را 50 دلار کم نمود

تخفیف اپل برای هوم پاد | اپل قیمت هوم پاد خود را 50 دلار کم نمود
تاریخ انتشار : به روز رسانی :

به نظر می رسد که اپل به طور دائمی 50 دلار از قیمت اسپیکر اصلی صفحه اصلی Siri خود را کاهش داده است. قیمت در حال حاضر از 349 دلار به 299 دلار کاهش یافته است که آن را در زیر سطح روانی 300 دلار قرار می دهد. این دستگاه برای تخفیف های خرده فروشی های شخص ثالث غیر معمول نیست، اما اپل در حال حاضر قیمت لیست استاندارد برای بلندگو های هوشمند را کاهش می دهد.

به نظر می رسد که تقریبا 15 درصد کاهش قیمت سخنران به هر منطقه اعمال می شود. به همین دلیل است که قیمت تنها در ایالات متحده تنها کاهش نیافته است. برای مثال، یک تغییر مشابه نیز در انگلستان صورت گرفته است. این نشان می دهد که اپل واقعا محصول را تخفیف می دهد.

اپل از بلندگوهای هوشمند خود در بالاترین حد از این طیف از قیمت دریافت کرده است. این بازار تحت تاثیر محصولاتی مانند Echo آمازون است که تقریبا به اندازه کافی هزینه ندارند. به همین دلیل است که اپل نیز HomePod را به عنوان یک بلندگو با کیفیت بالا قرار می دهد تا فقط یک بلندگو معمولی با یک دستیار هوشمند ساخته شده است.

این که آیا این کاهش قیمت در بسیاری از مشتریان را جذب می کند یا خیر، در حال حاضر HomePod را انتخاب می کند. این مثل خرده فروشی های شخص ثالث نیست که دستگاه را برای حتی کمتر از 299 دلار فروختند.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 81
تعداد کل نظرات : 18
تعداد کل آرا: 154
تعداد کل بازدیدها: 104779

نظرات کاربران

*