تاثیر آب دارچین یا دمنوش دارچین بر لاغری | چگونه می توان با دمنوش دارچین لاغر شد

تاثیر آب دارچین یا دمنوش دارچین بر لاغری | چگونه می توان با دمنوش دارچین لاغر شد

دارچین دارای فوائد بسیاری است و خیلی از مردم به عنوان ادویه و طعم دهنده از آن استفاده می کند. و در بسیاری از غذاها مورد استفاده قرار می گیرد اما اگر دارچین را با آب مخلوط کنید و آن را به طریقه گفته شده در این مطلب درست نماید می تواند در کاهش ورزش شما بسیار مفید باشد.

بسیاری از مردم از چاقی و اضافه وزن دچار ناراحتی و اذیت می باشند و دوست دارند با روش های اصولی و صحیح خود را لاغر کنند. در رژیم لاغری و کاهش وزن انتخاب وعده های غذایی باید به گونه ای باشد که کالری دریافتی از کالری مورد نیاز بدن در طول روز کمتر باشد و در عین حال انسان احساس سیری کند. از این رو، باید خوراکی های را انتخاب کرد که حجم معده را پر می کنند اما کالری کمتری به بدن می دهند. و در عین حال به انسان حس سیری بدهد. از این رو، جالب است بدانید ترکیب و آب و دارجین به انسان حس سیری می دهد و می تواند به لاغری انسان کمک کنید.

در طول روز حداقل نوشیدن 2 لیتر آب برای سلامتی انسان لازم است. ترکیب آب با دارچین برای کسانی که به دنبال کاهش وزن می باشند، بهترین انتخاب است.

بر اساس گزارش رسانه ها، کارشناسان تغذیه جهت لاغری توصیه می کنند که آب دارچین دار مصرف شود. چرا که برای متعادل نگه داشتن انسولین بدن، بسیار کار آمد می باشد. به تامین قند خون برای بدن کمک می کند با توجه به اینکه آب دارچین دار خصوصیت چربی سوزی دارد، به بدن در مورد سوزاندن چربی های انباشته شده کمک می کند. و همچنین ترکیب آب و دارچین، حس سیر به انسان می دهد و فرد بسیار دیرتر گرسنه می شود.

مواد لازم برای تهیه آب دارچین دار عبارتند از:

1- 3 الی 4 عدد چوب دارچین؛

2- برای عملکرد بهتر و سازگاری کمی پودر گل میخک، زنجبیل، برگ بو، زرد چوبه و سیب ریش ریش شده؛

3- پنج استکان آب؛

- طریقه تهیه

دارچین را با آب، حدودا به مدت 10 دقیقه بجوشانید، سپس پودر گل میخک، زنجبیل، زردچوبه و یا برگ بو را به ان اضافه کنید.

بعد از سرد شدن (می توانید در یخجال سرد کنید) در طول روز استفاده کنید، برای اینکه طعم بهتری داشته باشد می توانید به آن لیمو هم اضافه کنید.

درست است که خیلی از مردم به دنبال لاغری هستند ولی بزرگترین اشتباه اکثریت مردم این است که وعده های غذایی خود را کم می کنند در حالی که به روش گفته شده در این یادداشت بدن کم کردن غذا، استفاده از قرض ها و داروهای لاغری می توانید لاغر شوید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 405
تعداد کل نظرات : 22
تعداد کل آرا: 302
تعداد کل بازدیدها: 6213


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)