تاثیرات اضافه وزن بر روی انرژی مردان و زنان | ارتباط انرژی مردان و زنان

تاثیرات اضافه وزن بر روی انرژی مردان و زنان | ارتباط انرژی مردان و زنان

بر اساس تحقیقات محققان و پژوهشگران، اضافه وزن بر روی انرژی زنان و ارتباط آنها با مردان تاثیر منفی دارد. چرا که انرژی یانگ و یین که انرژی مردان و زنان می باشد، بر یکدیگر تاثیر می گذارند و از این رو، وقتی زنان منفعل و بی انرژی هستند، مردان نیز از آنها متاثر می شوند.

می توان گفت که مشکل اضافه وزن، در هر زنی می تواند ناراحت کننده باشد. سال های زیادی است که متخصصان تغذیه و روانشناسان، تلاش می کنند این مشکل را حل کنند. برای حل این مشکل هزاران روش و اصول برای زنان پیشنهاد می شود. اما هنوز هم این مشکل حل نشده باقی است.

خیلی از مردم می دانند که، استفاده از وسایل و لوازم لاغر کننده (داروهای و قرص ها) برای مدت معین اثر گذار می باشد، بعد از قطع مصرف آنها، وزن دوباره به حالت قلبی باز می گردد. برای نگه داشتن نتایج بدست آمده، نیاز به صرف انرژی و نیروی زیادی است. حساب کردن همیشگی کالری مصرف شده، محدود کردن خوراک خود، ورزش کردن و داشتن رژیم غذایی سنگین برای حفظ کاهش وزن لازم می باشد. همه این روش های انسان را خسته می کند.

بر اساس گزارش رسانه ها، متخصصان بعد از هفت سال مطالعه روابط زنان و مردان و روانشناسی زنان به این نتیجه رسیده اند که، اختلال و از بین رفتن تعادل در میان انرژی های زن و مرد سبب افزایش وزن می شود. به ویژه بعد از 40 سالگی زنان بیشتر از اضافه وزن و چاقی اذیت می شود و در زنان سستی بدن، خستگی، افسردگی و تنبلی به وجود می آید.

روانشناسان گفته اند که، اضافه وزن، نتبلی و افسردگی بر روی انرژی زنان تاثیر منفی می گذارد. یکی از علائم و نشانه های افسردگی کم تحرکی می باشد.

لازم به یادآوری می باشد که، به انرژی مردان «یانگ» گفته می شود. انرژی یانگ در مردان نشان دهنده نور، آفتاب، منطق، فعالیت، تحرک، سرعت، قدرت و خواسته می باشد.

انرژی زنان را «یین» می گویند. این انرژی نشانی از ماه، تاریکی، بی تحرکی، قلب، احساس، نرمی، رویایی و درونگرایی می باشد. بر اساس این انرژی بی تحرکی و تنبیلی برای یک زن طبیعی می باشد.

اکنون ریشه های عمیق یک درخت را در زیر خاک تصور کنید، برای زندگی درخت چه چیزی لازم است؟ در درجه اول خاک مرطوب، آب و هوا و سپس نور. دانه ها رشد خود را در خاک شروع می کنند، که در این دوران نیاز است به آن ها آب زیاد دارد.

خاک و آب با انسان ارتباط دارد. اگر آب نباشد چه اتقاقی می افتد؟ البته که، دانه ها رشد نمی کند و یا درخت خشک می شود.

از این رو می توان گفت که آب برای ارگانیسم بدن فوائد بسیاری دارد. در طول روز یک و نیم الی دو لیتر آب تمیز باید نوشیده شود. اگر شما هیچ وقت به این عمل نکرده اید. در آن زمان احتمال دارد، در بدن انسان تومورهایی به وجود آید. انسان های که نمی توانند به صورت دائمی آب بخوردند، بعد از مدتی با مشکل تومور روبر می شوند. چرا در ارگانیسم کمبود آب به وجود می آید و از این رو، ارگانیسم شروع به ذخیره آب می کند.

اگر در بدن به اندازه کافی آب است، نیاز به ذخیره آب وجود ندارد. به همین دلیل اضافه وزن، به سبک زندگی و ذخیره انرژی لازم در ارگانیسم بدن ارتباط پیدا می کند.

علاوه بر این مردان انرژی خود را از انرژی زنان به دست می آورند. اضافه وزن در زنان روحیه و حال آنها را خراب می کند و این سبب افسردگی می شود. لذا اضافه وزن به صورت اتوماتیک هر گونه فعالیتی را محدود می کند و سبب تنبلی می شود.

مردان فعالیت و روز را نشان می دهند، اما اگر استراحت مطلب وجود نداشته باشد، هیچ گونه فعالیتی ممکن نیست. یعنی انرژی منفعل زنان، سبب از بین رفتن انرژی فعال مردان هم می شود.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 5

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 41
تعداد کل آرا: 2874
تعداد کل بازدیدها: 212371
تاثیرات اضافه وزن بر روی انرژی مردان و زنان | ارتباط انرژی مردان و زنان
چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 5
loading...


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)