بیماری سندرم پس از ارگاسم در مردان | علت ضعف بعد از ارگاسم در مردان

بیماری سندرم پس از ارگاسم در مردان | علت ضعف بعد از ارگاسم در مردان
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/11/15

هم خانم ها و هم آقایان باید با واژه ارگاسم آشنا باشند. یکی از مهمترین بخش از روابط جنسی ارگاسم یا رضایت و نهایت لذت جنسی است. هدف از یک رابطه جنسی بعد از معنویت آن باید زن و مرد از لحاط فیزیکی و جنسی ارضا شوند که به این حالت ارگاسم یا همان بالاترین رضایت جنسی می گویند.

شخصی کهی می خواهد رابطه جنسی داشته باشد باید ارگاسم مناسبی را تجربه کند. ارگاسم یا همان اوج لذت جنسی باید احساسی خوشایند و آرام بخش باشد ولی برای تعداد اندکی از مردان این گونه نیست و شروع یک کابوس ناراحت کننده است. آیا تا بحال سندرو پس از ارضا شدن و یا ارگاسم مردان به گوشتان خورده است؟

بیماری سندرم پس از ارگاسم در مردان چیست؟

بعد از ارگاسم چه زنان و چه مردان یک حالت تحلیل انرژی و خستگی به آن ها دست می دهد. در این لحظه انرژی شما از دست رفته و فعالیت مغز شما کند می شود. آیا شما نیز چنین حالتی را تجریبه نموده اید؟ آیا بعد از ارگاسم یکهو بسیار احسای ضعف می کنید و این شدت ضعف بسیار بالاست؟

 اگر شما نیز این حالت را دارید به احتمال زیاد به سندرم پس از ارگاسم در مردان دچار هستید. اگر می خواهید بطور دقیق بدانید که چه اتفاقی خواهد افتاد این حالت مانند تخیب یک ساختمان، بدترین احساس ممکن را بعد از ارگاسم در مغزتان تجربه می کنید. ممکن است فکر کنید که بعد از ارضا شدن این امر طبیعی است و به دلیل خستگی فیزیکی بعد از رابطه جنسی تحلیل انرژی امری عادیست و حتی شاید در اوایل فکر کنید این تجربه های نامطلوب بعد از ارضا شدن طبیعی باشد و برای دیگران هم پیش می آید اما اگر آن را پنهان کنید و عادی جلوه دهید به مرور زمان مشاهده می کنید که وضعیتتان حادتر شده و دیگر از یک حالت ضغف عادی خارج شده است و با دیگران نیز متفاوت است.

ار می ترسید که این موضوع را با همسر و خانواده خود درمیان بگذارید می توانید در مورد این بیماری در اینترنت سرچ نموده و علائم آن را مطالعه نموده و آگاه شوید. اول باید یک موضوع را به شما بگوییم و آن هم این است که شما در این مشکل تنها نیستید. شما اولین نفر نبوده و آخرین نفر نیز نخواهید بود. تهی شدن و تخلیه انرژی بعد از ارگاسم موضوعی است که برای بسیاری از افراد رخ می دهد و می تواند مشکلی همه گیر برای آقایان باشد. مردان دیگری هم هستند که از این بیماری رنج می برند: سندرم بیماری پس از ارگاسم post-orgasmic illness syndrome یا به اختصار POIS.

 

چه افرادی  این بیماری را دارند؟

مارسل دبلیو والدینگر Marcel W. Waldinger که در سال 2002،سندروم بعد از ارگاسم را تسخیص داد یک دانشمند عصب شناس بوده و در مورد بیماری سندروم بعد از ارگاسم می گوید وعلایم و نشانه های سندرم بیماری پس از ارگاسم در مردان را دقیقا   مانند آنفولانزا است و بلافاصله بعد از انزال شروع می شود، آبریزش بینی، گرفتگی بینی و مشکل در تکلم.فراموش نکنید که تفاوت هایی بین عوارض و نشانه های آنفوالانزا و بیماری سندروم بعد از ارگاسم وجود دارد و دیگر عوارض شناخته شده POIS به صورت زیر است:

تحریک پذیری

عدم توانایی تمرکز

 به هم ریختگی حافظه

افسردگی

 حال اگر می خواهید به طور قطعی بدانید که آیا بدین بیماری دار هستید یا خیر یک روش بسیار خوب را در پیش پای شما قذار می دهیم. اگر این نشانه را در خود دیدید به احتمال بیش از 90 درصد به بیماری سندروم بعد ار ارگاسم دچار هستید. افرادیکه حداقل در 90 درصد موارد بعد از ارضا شدن یک علامت یا بیشتر داشته باشند به احتمال زیاد جزو بیماران POIS طبقه بندی خواهند شدبه خصوص اگر علایم به مدت 2 روز تا یک هفته دوام داشته و سپس به صورت خود به خود ناپدید شوند.

 

درمان سندرم پس از ارگاسم مردان

در حال حاضر درمانی برای POIS وجود ندارد و علت اصلی آن هم نادر بودن این بیماری است ضمن این که افرادی که به این بیماری مبتلا هستند به دلیل خجالتی که دارند از مراجعه به پزشکان خودداری می نمایند. به همین دلیل افرادی که با این مشکل روبرو هستند باید به تنهایی عوارض آن را مدیریت کنند.

داروهایی که می توان برای درمان  سندرم پس از ارگاسم مردان استفاده نمود می توان به آنتی هیستامین ها antihistamines ، بنزودیازپین ها benzodiazepines  اشاره نمود و  درمان تزریقی حساسیت زدایی با استفاده از منی خود فرد هم درمان هایی بالقوه برای این بیماری در نظر گرفته می شونند.

 

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 521
تعداد کل نظرات : 17
تعداد کل آرا: 359
تعداد کل بازدیدها: 159531

نظرات کاربران

*