بهترین و زیباترین فرم و ساختار صورت زنان | زیباترین صورت زنان

بهترین و زیباترین فرم و ساختار صورت زنان | زیباترین صورت زنان

داشتن چهره و صورت زیبا برای بسیاری از مردم به ویژه بانوان بسیار مهم و حیاتی می باشد، و همه بانوان دوست دارند به هر طریق شده مانند استفاده از لوازم آرایش گران قیمت تا عمل جراحی صورت و چهره خود را زیبا نمایند، با این حال، تحقیقات نشان می دهد زنانی که صورت زیبا دارند، ساختار صورتشان به شکل قلب می باشد و اندازه های آن مشخص می باشد. برای دانستن این که آیا صورت شما طبق اعلام نظر مختصصان و کارشناسان آمریکایی زیبا می باشد یا نه؟ مطلب حاضر را مطالعه فرماید.

دانشمندان آمریکایی پارامترهایی که موجب می شود که صورت یک زن کامل باشد و زیبا دیده شود را اعلام نموده اند.

بر اساس گزارشی که در نشریه Aesthethic Surgery، انتشار یافته است، محققان و پژوهشگران دانشگاه تمپل آمریکا در ایالت فلوریدا ، در مورد پارامترهای زیبایی صورت زنان به صورت آمار و ارقام ریاضی تحقیقات و پژوهش هایی را انجام داده اند. نتایج تحقیقات نشان داده است که، زنانی که ساختار صورتشان به شکل قلب می باشد، دارای زیبایی فوق العاده هستند.

پژوهشگران این دانشگاه با بررسی و تحلیل 55 عکس افراد مشهور دنیا، اعلام کرده اند که، افرادی که صورتشان به شکل قلب می باشد، تجسم کننده جوانی و زیبایی می باشد. علاوه بر این، افرادی که دارای صورتی به ساختار قلب می باشند، بهترین نتیجه را از عمل های جراحی زیبایی بدست می آورند. و با کوچک ترین عمل زیبایی بسیار ایده ال و جذاب دیده می شوند.

- ارقام ریاضی زیبایی صورت

در زنانی که چهره و صورت بسیار زیبا دارند، فاصله بین چشم ها 59.2 میلی متر می باشد. محققان این را هم اضافه کرده اند که، مسافت و فاصله از گوشه چشم تا استخوان روی گونه 13.1 میلی متر در این زنان می باشد. و همچنین طول بهترین دماغ در صورت زنان زیبا 43.66 میلی متر است.

با این حال توجه داشته باشید که در بین مردم، افرادی که دارای خصوصیات خوش بینی و اخلاق نیکو می باشند به زیبایی معروف می شوند و افرادی که دارای شخصیت منفی هستند اغلب نازیبا و چهره تصور می گردند، از این رو، داشتن روحیه خوب، سرحال و شاداب بودن نیز از ویژگی ها و علائم زیبایی می باشد.

حال اگر صورت شما دارای چنین معیارهایی می باشد، از دیدگاه دانشمندان آمریکایی شما دارای چهره بسیار زیبا و خوشگل می باشید. اما این را هم توجه داشته باشید که زیبایی نسبی می باشد و ممکن از دیدگاه برخی از افراد این معیارها عامل زیبایی محسوب نشود. از این رو، اگر چهره و صورت شما این معیار را ندارد زیاد خود را ناراحت نکنید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 2

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 36
تعداد کل آرا: 2645
تعداد کل بازدیدها: 148588
بهترین و زیباترین فرم و ساختار صورت زنان | زیباترین صورت زنان
چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 2


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)