بزرگترین دشمن چربی های پهلو | چگونه چربی های پهلو را آب کنیم؟

بزرگترین دشمن چربی های پهلو | چگونه چربی های پهلو را آب کنیم؟

داشتن تناسب اندام برای بسیاری از مردم به ویژه خانم ها بسیار مهم و حیاتی می باشد، از این رو، بسیاری از بانوان با رژیم های سخت غذایی و یا ورزش کردن تلاش می کنند، به اندامی باریک و ظریف دست یابد، که یکی از مهم ترین فاکتورهای آن داشتن کمر باریک می باشد، در حالی که با وجود رژیم غذایی و غیره آب کردن چربی های پهلو معمولاً کار سختی می باشد و به راحتی انجام نمی شود. لذا در این مطلب روش آب کردن چربی پهلو را بررسی می کنیم.

لاغری دارای اصول زیادی می باشد، در طول ده روز، چند کیلو لاغر شدن در دوره معاصر کار سختی نمی باشد. اما متاسفانه رهایی از چربی ها اطراف پهلو و صاحب کمری باریک شدن تا حدی سخت می باشد. اگر چه هر رژیم غذایی وعده لاغری به انسان می دهد، اما در بسیاری از مواقع تنها آب بدن و وروم های آن را از بین می برد و چربی های انباشت شده در کمر و پهلو باقی می ماند.

بر اساس آخرین تحقیقات انجام شده، نشان می دهند، بزرگترین دشمن چربی های اطراف کمر و پهلو کلیسم می باشد. کلیسم هم برای لاغری و هم برای درست کردن ساختار بدنی ظریف و کمر باریک به انسان کمک می کند. کلیسم همان قدر که برای حفظ سلامتی استخوان ها و دندان ها مفید است، به همان اندازه برای تقویت و محکم کردن عضلات اهمیت دارد و سبب تجزیه چربی های انباشته شده در بدن می شود.

نتایج تحقیقی که در کشور دانمارک با شرکت 7569 نفر انجام شده است، نشان می دهد، افرادی که روزانه کمتر از 600 میلی گرم کلیسم مصرف می کنند، خیلی بیشتر چاق هستند و در چاقی دچار اذیت می شوند. تحقیقی دیگر نشان می دهد، افرادی که در طول یکسال، روزانه 1000 میلی گرم کلیسم استفاده می کنند، مقدار چربی های انباشت شده در بدنشان به میزان 4.9 کیلوگرم کاهش پیدا می کند. که این نشان می دهد، کلیسم مانع از انباشت چربی ها در بدن انسان می شود. علاوه بر این موجب تجزیه چربی های اضافه که در بدن انباشت شده است، می شود و سبب دفع آنها در روده ها می گردد.

بزرگترین دشمن چربی های پهلو | چگونه چربی های پهلو را آب کنیم؟

غذاهایی که سرشار از کلیسم می باشند، انسان را سیر نگه می دارند، که این امر هم سبب کاهش میزان دریافت کالری می شود. کارشناسان اعلام کرده اند که، با توجه به سن و یکسری دیگر از فاکتورها، میزان و دوز مصرف کلیسم در افراد متفاوت است. افراد ما بین 19 تا 50 سال روزانه 1000 میلی گرم کلیسم نیاز دارند. بعد از 50 سالگی این مقدار به 1200 میلی گرم افزایش پیدا می کند. در زنان باردار و شیرده میزان مصرف روزانه کلیسم باید 1300 میلی گرم باشد.

- بهترین منبع کلیسم:

- شیر و محصولات لبنی بهترین منبع کلیسم می باشند. همچنین شیره انگور، کنجد، فندق، بادام زمینی و همه انواع سبزیجات دارای کلیسم می باشند. در طول روز استفاده از شیر، ماست، دوغ و پنیر و دیگر محصولات لبنی توصیه می شود. حتماً یکی از این ها را بخورید. می توانید از شیر کم چرب و محصولات لبنی استفاده کنید.

به مقدار زیاد اسفناج بخورید، جعفری و نعناع هم سرشار از کلیسم می باشند. در طول هفته 2 الی 3 بار از حبوبات از جمله نخود و عدس استفاده کنید.

به مصرف میوه های حاوی کلیسم در ترکیبات خود اهمیت دهید، مثلاً میوه هایی مثل انجیر خشک و غیره بسیار مفید هستند. اما به علت اینکه دارای شکر زیاد می باشند، در طول روز بیش از 5 عدد مصرف نکنید. بادام هم منبع غنی از کلیسم می باشد و هم اینکه انسان را خیلی زود سیر می کند. روزانه می توانید 3 الی 4 عدد بادام بخورید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 4

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 36
تعداد کل آرا: 2645
تعداد کل بازدیدها: 148588
بزرگترین دشمن چربی های پهلو | چگونه چربی های پهلو را آب کنیم؟
چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 4


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)