برای این که به سرعت وزن کم کنید این 4 نقطه بدنتان را فشار دهید

برای این که به  سرعت وزن کم کنید این 4 نقطه بدنتان را فشار دهید
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/10/13

طب سوزنی و طب فشاری سال های زیادی است که مورد استفاده قرار می گیرد و بیماری های بسیاری را درمان می کند. با شناخت این چهار نقطه بدن که در طب سوزنی شناخته شده است می توانید سرعت کاهش وزن در بدنتان را به سرعت بالا ببرید.

طب سنتی فشاری یک روش بسیار علمی و دقیق است که می تواند در درمان بسیاری از مشکلات سلامتی تاثیر گذار باشد. این تکنیک پیچیده پزشکی به تازگی که داروها اثرات مثبتی نشان نمی دهند بسیار رایج شده است. شما به کمک شناخت این تکنیک می توانید بیشتر دردها و مشکلات را در بدنتان برطرف کنید. یکی از کاربردهای بسیاری که این تکنیک دارد، کاهش وزن است. با شناخت چهار نقطه بسیار مهم در بدن می توان کاهش وزن چشمگیری را شاهد باشیم. کافیست این چهار نقطه را شناخته و به درستی این نقاط را ماساژ دهید. تحت فشار قرار گرفتن این نقاط تاثیرات بسیاری بر روی کاهش وزن می گذارند. در حقیقت این نقاط بر روی مجاری انرژی بدن اختری قرار داشته و می توانند ارتباط مستقیمی با روان برقرار کنند. شما با فشار این چهار نقطه سوخت و ساز بدنتان را تسریع می کنید و در طول روز بسیار پر انرژی خواهید بود و چربی اضافی در بدن از بین می رود و از انباشت چربی ها پیشگیری می کنید. علاوه بر این که با این تکنیک می توانید اشتهای خود را به خوبی کنترل کنید وسبک زندگی سالم و نوینی را پیش بگیرید.

گوش

با ماساژ دادن گوش سوخت و ساز بدن تسریع می شود و از دست دادن وزن راحت تر صورت می گیرد. با کمک انگشت شصت مدت زمان 3 دقیقه به صورت 3 مرتبه در طی روز با فشاری یکنواخت گوش را ماساژ دهید.

صورت

نقطه ای در صورت وجود داد که می تواند عملکرد این تکنیک را انجام دهد. نقطه ای درست بین بینی و لب بالایی قرار داد که اگر شما دو مرتبه در روز هر بار 5 دقیقه آن را فشار دهید می توانید در کاهش وزن خود تاثیر داشته باشید. این ماساژ در کنترل گرسنگی و اضطراب هم مفید است. زمانی که استرس دارید و یا زیاد غذا می خورید از این روزش استفاده کنید تا اثرات آن را به خوبی مشاهده کنید.

ساعد

یکی دیگر از نقاط کلیدی این تکنیک ساعد است. ساعد محلی است که هر جزئی از انرژی درونی شما از این قسمت عبور می کند. با ماساژ دادن ساعد گرمای اضافی بدن را خارج می کنید و در بهبود عملکرد روده تاثیر می گذارید. ساعد را می بایست 3 مرتبه در طول روز هر مرتبه 1 دقیقه ماساژ دهید.

ساق پا

این نقطه در تمامی طب های فشاری مورد استفاده قرار می گیرد. این نقطه نه تنها هضم غذا را بهتر می کند بلکه فرآیند التهابی داخلی بدن را نیز کاهش می دهد. این نقطه را نقطه طول عمر نیز می نامند که دقیقا در زیر کلاهک زانو قرار دارد. برای پیدا کردن دقیق این نقطه می توانید زانوی خود را با کف دست بپوشانید سپس نقطه بین انتهای انگشت کوچک و انگشت حلقه شما که حالتی فرورفته نیز دارد و بین استخوان ها قرار گرفته را نقطه طول عمر بنامید. بهتر است در بعد از ظهر این نقطه را کمی ماساژ دهید. ماساژ در جهت عقربه های ساعت و 9 مرتبه در طول روز باید انجام شود. ماساژ این نقطه ممکن است منجر به بی خوابی شود بنابراین بهتر است قبل از خواب این عمل را انجام ندهید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 5
مجموع آرا: 30

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 36
تعداد کل نظرات : 6
تعداد کل آرا: 948
تعداد کل بازدیدها: 21961

نظرات کاربران

*