بازی Out Last 2 ترسناک ترین بازی جهان

بازی Out Last 2 ترسناک ترین بازی جهان
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/05/18

بازی out last 2 که در سال 1396 معرفی شده است، آیا میتواند نظرات گیمرهای معروف جهان را به خودش جلب کند؟ آیا out Last2 در پیاده سازی اهدافش موفق بوده است؟

در ادامه با بررسی بازی Out last 2 با ما همراه باشد.

بازی Out Last 2 در سال 2017 معرفی شده است و جزو بهترین بازی ها در زمینه ترسناک و ایجاد ترس در وجود مخاطب است. این بازی نقاط ضعفی دارد که در برابر نقاط قوتش به چشم نمی آید.


بازی Out Last 2 یکی از ترسناک ترین بازی هایی است که تا به امروز معرفی شده است. از همان اول بازی که شما از ماشینتون پیاده میشوید و داخل ساختمان میروید میتوانید ترس را حس کنید و میتوانید بفهمید که چه تجربه خاصی در انتظارتون هست.
این بازی برای پلتفرم های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و ویندوز ساخته شده است.

برخلاف نسخه اول این مجموعه که در یک تیمارستان بود و محیط بسته ای داشت این نسخه یعنی نسخه دوم این بازی در یک محیط روستایی قرار دارد که همین امر به گفته سازنده بازی موجب شده که بازی ترسناک تر و خیلی خوفناک تر جلوه کند زیرا در محیط وسیع روستا امکان این هست که دشمنان به روش های مختلف شما را غافل گیر کنند و به شما حمله کنند.

 

Out Last 2 بازی

 


داستان بازی درمورد بلیک لانگر من و همسرش است که برای پی بردن به راز قتل زنی باردار مجبور میشوند که به روستایی در نزدیکی آریزونا بروند ولی سقوط هلی کوپترشان باعث جدایی بین این زوج میشود. بعد از این اتفاق شما در نقش بلیک ظاهر میشوید و وظیفه تان این است که به نجات همسرتان بروید که توسط افرادی ناشناس زندانی شده است.
داستان بازی در واقع دو داستان همزمان را ارائه میدهد که شما در هر دو داستان در نقش بلیک ظاهر میشوید. یکی از داستان ها در روستا است و داستان دیگر در مدرسه جریان دارد. داستان بازی در نقش روایت کردن داستان خوب عمل کرده است و این به عنوان یک حسن برای بازی ر نظر گرفته میشود.

بازی Out Last 2کلمه ترس و وحشت در برابر ترسی که این بازی در شما ایجاد میکند بسیار واژه پیش پا افتاده ای است.
ساختار بازی به گونه ای است که دشمنان در بی دفاع ترین مکان ها که چیزی برای دفاع کردن از خود ندارید به سراغتان خواهند آمد که همین موضوع باعث میشود شما ترس واقعی را تجربه کنید یا اینکه صحنه های چندش آوری که چهره بسیار بدی را از زامبی های موجود در بازی بوجود آورده است و باعث اثرگذاری بیشتر آن روی شما شده است. اما بدترین چیزی که در این بازی است آن ترسی هست که در لحظه به لحظه اینم بازی وجود دارد و همیشه همراهتان است حتی وقتی که بازی را میبندید.
باید این را هم ذکر کرد که در خلق کردن وحشت در این بازی اصلا نیازی نبود که خشونت علیه کودکان را در بازی می آوردند زیرا این بازی بدون این امر هم بسیار ترسناک بود و لطمه ای به آن وارد نمیشد.

درباره گیم پلی بازی هم باید گفت که گیم پلی استفاده شده در نسخه به کار گرفته شده و تغییر منحصر به فردی پیدا نکرده است اما در بخش تعقیب و گریز که بزرگترین مشکل بازی است این است که شما باید حتما چند بار کشته بشوید تا بتوانید از دست تعقیب کننده تون فرار کنید.

 


بازی Out Last 2 ترسناک ترین بازی جهان انیمیشن ها هم با مقایسه با نسخه قبلی تغییر خاصی پیدا نکرده است و تکراری هستند.

از بخش صداها و افکت های صوتی که معلوم است سازنده وقت بسیاری را روی این بخش صرف کرده که یکی از بهترینها در بازی ها است. همه صداها در جاهای خودشان صدا گزاری شده است و بر بروی همه چی دقیق کار شده است.

در پایان باید عرض کنم بازی کردن این بازی را به هیچ کس جزء کسانی که قصد اذیت کردن و عذاب دادن خودشان را دارند پیشنهاد نمیکنم.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 5
مجموع آرا: 2

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 54
تعداد کل نظرات : 2
تعداد کل آرا: 115
تعداد کل بازدیدها: 76870

نظرات کاربران

*