بازی Anthem برای کنسول پی اس 4 آماده شد | جزییات آماده سازی بازی Anthem برای ps4

بازی Anthem  برای کنسول پی اس 4 آماده شد | جزییات آماده سازی بازی Anthem  برای ps4
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/12/19

به تازگی EA تأیید کرده است که آنها به دنبال این هستند که چرا آخرین اختراع خود، Anthem روی کنسول PS4 سونی سقوط کرده است. خبر خوب این است که به نظر می رسد مشکل بعد از شناسایی شده است و یک راه حل برای این موضوع در هفته آینده منتشر خواهد شد، بنابراین این چیزی است که gamers می توانند منتظر آن باشند.

این در توییتر توسط BioWare (توسعه دهنده بازی) رئیس خدمات زنده، چاد Robertson نشان داد. به گفته روبرتسون، "ما چندین علت را برای برخی از کاربران PS4 تجربه کردیم. رفع مسائل بالا در هفته جاری پچ است. اگر شما با یک تصادف بازی مواجه شوید که در آن کنسول PS4 شما پاسخ نخواهد داد، می توانید به صورت دستی آن را خاموش کنید و آن را مجددا راه اندازی کنید - هیچ آسیبی نیست. "

همانطور که شما ممکن است شنیده باشید، گزارش های قبلی نشان می دهد که مسائل مربوط به بازی به اندازه کافی شدید بوده و ممکن است کنسول هایی را در معرض خطر آجر قرار دهند، اما با توجه به روبرتسون، او ادعا می کند که تا کنون آنها هیچگاه نمونه ای از سرودن سرودن PS4 را تجربه نکرده اند کنسول. "پس از بازبینی کامل، ما نمونه ای را که در آن سرود" کنسول PS4 "" آجر "شده است مواجه نشده است. اگر شما در حال تجربه هر چیز دیگری هستید، لطفا بهEAHelp دسترسی پیدا کنید تا ما بتوانیم حادثه را پیگیری و بررسی کنیم. متشکرم از صبر شما. "

به نظر می رسد برخی از بازیگران برای خرید خود بازپرداخت شده اند، اما اگر شما برای بازپرداخت درخواست نکرده اید، ما فکر می کنیم که شما مجبور نیستید که هفته آینده این مشکلات را رفع کنید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 726
تعداد کل نظرات : 54
تعداد کل آرا: 941
تعداد کل بازدیدها: 765881

نظرات کاربران

*