بازی های جدید ps4 2018 | بازی های پلی استیشن سال جدید 2018 | بازی های رایگان پلی ایتشین 4 برای 2018

بازی های جدید ps4 2018 | بازی های پلی استیشن سال جدید 2018 | بازی های رایگان پلی ایتشین 4 برای 2018
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/10/17

اگر از علاقه مندان به بازی های ویدئویی و مخصوصا پلی استیشن هستید جالب است بدانید که به مناسبت سال جدید شرکت سونی آفرهای بسیار مناسبی را قرار داده است. شرکت سونی امروز اعلام کرد که عناوینی را به صورت رایگان برای مشترکین پلی استیشن پلاس PlayStation Plus در ماه ژانویه 2018 عرضه خواهند نمود.

لیستی که برای ماه آینده یعنی ژانویه 2018 حاضر شده است شامل برخی عناوین عالی است. حتی یک بازی جایزه نیز وجود دارد که اعضای PlayStation Plus میتوانند از 2 ژانویه تا 6 مارس به صورت رایگان دریافت کنند. استاربلاد آرنا Starblood Arena، یک بازی مبارزه در آرنا است که برای بازی در واقعیت مجازی با هدست پلی استیشن VR طراحی شده است و در آن پخش می شود.

Deus Ex: mankind divided اولین عنوان در فهرست بازی های رایگان برای ماه ژانویه 2018 است. این بازی دنباله ای است که پس از رویداد فوری بعد از روز واقعه، زمانی که همه شهروندان مکانیکی کنترل ذهن خود و بدن را از دست داده اند. بازی دئوس ایکس مجموعه ترکیبی از بازی های اکشن اول شخص، بازی های آرام و دزدگونه و RPG را ارائه می دهد.

از دیگر عناوین ارائه شده برای اوایل سال نو میلادی می توان به بتمن: The Telltale Series اشاره نمود. در این بازی شما نقش بتمن و بروس وین را هم زمان در اختیار داشته و بازی خواهید کرد. هر انتخابی نتیجه ای خواهد داشت که در نتیجه بازی تأثیرگذار بوده روند بازی تغییر می کند. هر دو عنوان برای مشترکین PlayStation 4 رایگان خواهند بود.

صاحبان پلیاستیشن 3 که برای PlayStation Plus مشترک می شوند، به صورت رایگان دو بازی Sacred 3 و The Book of Unwritten Tales 2 را دریافت خواهند کرد. مشترکین PS Vita نیز دو عنوان Psycho-Pass: Mandatory Happiness و Uncanny Valley دریافت خواهند نمود. هر دو عناوین با خرید PlayStation 4 پشتیبانی می کنند.

طرفداران Warframe می توانند پک PlayStation Plus Booster Pack II را تا 13 فوریه 2018 به صورت رایگان دریافت کنند. این پکیج شامل 100 پلاتین و 50،000 اعتبار، 3 روز تقویت اعتماد به نفس، 3 روز اعتبار تقویت کننده، یک اژدها مد پک، Akmagnus ، تفنگ دوبل است.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 5
مجموع آرا: 1

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 168
تعداد کل نظرات : 10
تعداد کل آرا: 130
تعداد کل بازدیدها: 93469

نظرات کاربران

*