بازی اسنپ چت در ماه آینده عرضه می شود

بازی اسنپ چت در ماه آینده عرضه می شود
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/12/27

اگر گزارش جدیدی را باور کنیم، ممکن است ما در ماه آینده راه اندازی پلتفرم بازی Snapchat را ببینیم. این اعلامیه در 4 آوریل در لس آنجلس برگزار می شود. Snap، شرکت پشتی برنامه Snapchat پیام کوتاه مدت، گزارش مربوط به راه اندازی یک پلت فرم بازی را تایید یا رد نکرده است.

این اولین بار نیست که ضربه محکم و ناگهانی دست خود را در بازی را امتحان کنید. در سال گذشته Snappables راه اندازی شد که اساسا بازی های لنز AR بود. گفته شده است که این ابتکار جدید توسط Cheddar قابل توجه است، و افزود که این پلت فرم حتی اجازه می دهد توسعه دهندگان شخص ثالث بازی هایی را که از طریق برنامه Snapchat قابل دسترسی هستند، ایجاد کنند.

گزارش های چندگانه در چند ماه گذشته احتمال داد که یک پلت فرم بازی برای Snapchat طراحی شده است. این شرکت همچنین معتقد است که در ماه ژانویه سال جاری یک استودیوی بازی استرالیایی به نام Prettygreat به دست آورد. همه این شواهد حقیقی در مورد راهاندازی آینده پلت فرم بازی جدید اشاره دارند.

ضربه محکم و ناگهانی ممکن است بسیاری از مزایای استفاده از باز کردن یک پلت فرم بازی برای برنامه. این باعث افزایش مشارکت کاربران و اجازه دادن به شرکت می شود که پول بیشتری به دست بیاورد. ضربه محکم و ناگهانی در حال حاضر برنامه های خود را بسیار سرسبز نگه می دارد. این گزارش راجع به راهاندازی یک پلتفرم بازیگری Chedar را نمیداند.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 726
تعداد کل نظرات : 54
تعداد کل آرا: 941
تعداد کل بازدیدها: 765857

نظرات کاربران

*