ایکس باکس لایو و گیم پس یکی خواهند شد

ایکس باکس لایو و گیم پس یکی خواهند شد
تاریخ انتشار : به روز رسانی :

مایکروسافت می خواهد Xbox Live و بازی را به یک اشتراک واحد منتقل کند . همان طور که شایعات در مورد یک ایکس باکس دیسک کمتر به نظر می رسد، به نظر می رسد که مایکروسافت قصد دارد اشتراک جدیدی را ارائه کند که Xbox Game Pass و Xbox Live Gold را به اشتراک می گذارد. این ممکن است به عنوان Xbox Game Pass Ultimate معرفی شود که به قیمت 14. 99 دلار در ماه می پردازد. انتظار میرود که این سرویس اشتراک در ماههای آینده در کنار Xbox One S بدون سیگنال اعلام شود.

Xbox Game Pass یک سرویس مشترک اشتراکی Netflix است. این فراهم می کند مشترکین با دسترسی به بیش از 100 بازی ایکس باکس. مایکروسافت همچنین عنوان بازی های Xbox Game Studios خود را بلافاصله به سرویس در هنگام راه اندازی معرفی می کند. اخیرا Minecraft به سرویس اضافه شده است. Xbox Live Gold برای بازی آنلاین است و هر ماه تعداد مشترکین را با تعداد انگشت شماری از عناوین آزاد فراهم می کند.

اشتراک این دو سرویس به طور جداگانه هزینه 19.98 دلار در ماه در حال حاضر با ارائه صاحبان ایکس باکس One در هر یک از سرویس ها، تنها با یک اشتراک، مایکروسافت آنها را قادر می سازد تا تقریبا 5 دلار در هر ماه صرفه جویی در دسترسی به کلیه قابلیت ها و مزایای استفاده از هر دو سرویس داشته باشند.

کاربران نتوانستند پول زیادی را صرف کنند، اما Xbox Game Pass Ultimate بهتر خواهد بود برای مشتریانی که نسخه نسخه دیسک های کنسول خود را انتخاب می کنند، زیرا آنها تنها قادر به پخش بازی های دیجیتال خواهند بود. همه این کاربران به شدت به خدمات اشتراک دیجیتال ایکس باکس برای نیازهای بازی خود متکی هستند.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 81
تعداد کل نظرات : 19
تعداد کل آرا: 172
تعداد کل بازدیدها: 113465

نظرات کاربران

*