ایکس باکس لایو برای اندروید و ios فعال شد

ایکس باکس لایو برای اندروید و ios فعال شد
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/12/26

گزارش ماه گذشته نشان داد که مایکروسافت ظاهرا قصد دارد سرویس بازی های Xbox Live خود را بر روی سیستم عامل های دیگر علاوه بر ایکس باکس عرضه کند. برای کسانی که تمایلی به اتصال دستگاه های تلفن همراه خود به Xbox Live ندارند، علاقه مند خواهید بود یاد بگیرند که Xbox Live از همان زمان به iOS و اندروید راه یافته است.

این به شکل یک SDK جدید است که توسعه دهندگان می توانند از آن برای استفاده از قابلیت های Xbox Live در بازی هایشان استفاده کنند. این به این معنی است که بازیکنان می توانند انتظار داشته باشند که بازی های بیشتری از این ویژگی برای ویژگی هایی مانند Crossplay و Achievements Xbox Live استفاده کنند، مخصوصا اگر شما در ابتدا یک بازی رایانهای ایکس باکس هستید و ترجیح میدهید همه آنها را در یک مکان قرار دهید.

کریام چودری، مدیر کل پخش بازی مایکروسافت در صحبت کردن به The Verge، گفت: "ما به شدت در جامعه اعتقاد داریم و Xbox Live واقعا در قلب جامعه بازی ما قرار دارد. اگر شما آنچه را که انجام داده اید، به ویژه با Minecraft تماشا کنید، در طول چند سال گذشته Xbox Live را به عنوان سیستم عامل های بسیاری به عنوان Minecraft در دسترس قرار داده ایم. واقعا همگی این جوامع را با یک تجربه انحصاری پیوسته برای آن بازیگران هماهنگ کنید. "

البته بسیاری از بازی ها واقعا از این استفاده می کنند، هنوز هم دیده می شود، اما این گزینه وجود دارد. در همین حال ما همچنین شایعاتی را شنیدیم که مایکروسافت می توانست با توجه به ارائه سرویس های Xbox به سوئیچ نینتندو، مانند Xbox Game Pass.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 726
تعداد کل نظرات : 54
تعداد کل آرا: 941
تعداد کل بازدیدها: 765857

نظرات کاربران

*