اینستاگرام تعداد لایک ها را حذف می کند

 اینستاگرام تعداد لایک ها را حذف می کند
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1398/01/31

اینستاگرام ممکن است به زودی تعداد لایک ها را از بین مخاطبان پنهان کند. این شروع به این دلیل است که مردم در رسانه های اجتماعی در این روزها برای "دوست" ها ارسال می کنند، که اساسا راهی برای اعتبارسنجی خود است، که در آن محبوبیت از نظر تعداد پست هایی که مورد نظر است، قضاوت می شود. با این حال، در یک حرکت تا حدودی بحث برانگیز، به نظر می رسد اینستاگرام آزمایش تغییرات در رابط کاربر خود را که در آن مخاطب از مخاطبان شما پنهان است.

این توسط محقق جین مانچون وونگ کشف شد، جایی که شما در تصویر بالا می توانید ببینید، ممکن است که در آینده هیچکس جز شما نمی دانید چند نفر پست شما را دوست دارند. در عوض آنچه که عموم مردم می بینند این است که پست شما بدون ذکر کردن تعداد افراد آن، مورد علاقه شما بوده است. اینستاگرام تعداد لایک ها را حذف می کند همانطور که گفتیم، این یک تصمیم قطعی است، زیرا بسیاری از نفوذگران رسانه های اجتماعی به این تمایلات نشان می دهند که چقدر محبوب هستند و چگونه می توانند قیمت هایی را که برای تبلیغات و غیره هزینه می کنند، فرمان دهند. با این حال، اینستاگرام جالب توجه است جایی که آنها می گویند: "ما می خواهیم پیروان خود را به آنچه که شما به اشتراک گذاری، نه چندان که پست های شما را دوست دارد تمرکز می کنند."

معلوم نیست که آیا اینستاگرام قصد دارد این تغییر را به صورت واقعی انجام دهد یا اینکه آنها به سادگی آن را آزمایش و جمع آوری بازخورد کاربر، اما همانطور که گفتیم، این قطعا برخی از پرها را خراب خواهد کرد.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 81
تعداد کل نظرات : 2
تعداد کل آرا: 18
تعداد کل بازدیدها: 7070

نظرات کاربران

*