اینتل از تجارت مودم های گوشی های هوشمند 5G بیرون می رود

اینتل از تجارت مودم های گوشی های هوشمند 5G بیرون می رود
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1398/10/28

در حالی که اینتل به وضوح کسب و کار رایانه را تحت سلطه قرار می دهد، این شرکت در مقابل جنبش تلفن همراه خوبی نیست. این شرکت پیش از این سعی داشت با چیپ ست های موبایل تلفن همراه را بپوشاند، اما هزینه های زیادی نداشت. اینتل شروع به عرضه اجزای مانند مودم برای دستگاه های تلفن همراه مانند آی فون کرد و گزارش شد که این شرکت در واقع می تواند برای عرضه اپل با یک مودم 5G برای آیفون های آینده عرضه کند.

متاسفانه، معلوم می شود که دیگر این مورد نخواهد بود، چرا که اینتل اعلام کرده است که آنها اکنون از کسب و کار مودم 5G گوشی هوشمند خارج می شوند. این بدان معنا نیست که اینتل به طور کامل از دستگاه های تلفن همراه خود رها شود؛ چرا که اظهار داشتند که آنها همچنان به تعهدات مشتریان خود برای مودم 4G مجهز خواهند بود.

طبق گفته مدیرعامل اینتل، باب Swan، "ما در مورد فرصت در 5G و" cloudization "شبکه بسیار هیجان زده هستیم، اما در کسب و کار مودم گوشی های هوشمند، مشخص شده است که هیچ مسیر مشخصی برای سودآوری و بازده مثبت وجود ندارد. 5G همچنان یکی از اولویت های استراتژیک اینتل است و تیم ما یک نمونه ارزشمند از محصولات بی سیم و مالکیت معنوی را ایجاد کرده است. ما در حال ارزیابی گزینه های ما برای تحقق بخشیدن به ارزش ایجاد شده ما، از جمله فرصت ها در انواع مختلفی از سیستم عامل ها و محصوالت متمرکز در دنیای 5G است. "

در عین حال، گزارش شده است که اپل و کوالکام به توافقنامه حل و فصل خود در مورد دعوی مستمر خود دست یافته اند و انتظار می رود که Qualcomm اپل با مودم 5 گیگابایتی برای اپل 2020 خود عرضه کند.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 81
تعداد کل نظرات : 12
تعداد کل آرا: 70
تعداد کل بازدیدها: 51163

نظرات کاربران

*