ایرادات ماشین های خودران تسلا رو می شود | گاز دادن بی مورد خودروهای خودران تسلا

ایرادات ماشین های خودران تسلا رو می شود | گاز دادن بی مورد خودروهای خودران تسلا
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/12/21

چند مورد از وسایل حمل و نقل Tesla وجود دارد که نشان می دهد گاز دادن ناخواسته وجود دارد و علاوه بر لیست دیگری نیز در این زمان از چین وجود دارد. مالک مدل S، وسیله نقلیه خود را به رودخانه نزدیک یک ایستگاه سوپرچارگر در چین سقوط کرد. صاحب ادعا می کند که ماشین به تنهایی شتاب گرفت و در رودخانه به پایان رسید.

طبق گزارش ها، این مدل S در هفته گذشته در رودخانه کنار تسلا Qingpu District Supercharger در شانگهای به پایان رسید. صاحب، Xiao Chen، در حالیکه ادعا می کند که ماشین خود را شتاب می گیرد و از کنترل او خارج می شود، به ایستگاه سوپرشارژر می کوبد.

"من از ابتدا شروع به تعویض ترمزها کرد و ماشین به طور ناگهانی از کنترل بیرون رفته بود"، گزارشات رسانه های محلی نقل قول به نقل از مالک می گویند، و افزود که صاحب این ادعا است که او به سرعت در حال حرکت به ایستگاه رانندگی می کند، اما ماشین خود را از کنترل خارج شد.

از آنجایی که ماشین بعد از عبور از حصار، آب کم عمق داشت، هر دو راننده و مسافر می توانند با خیال راحت از وسیله نقلیه خارج شوند. گزارش شده که تسالا این موضوع را بررسی می کند. سیاهههای مربوط به حوادث پیشین اغلب نشان می دهد که راننده گناه دارد، به طوری که در صورت وقوع کشف مشابه در این حادثه دیده می شود.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 724
تعداد کل نظرات : 21
تعداد کل آرا: 463
تعداد کل بازدیدها: 226452

نظرات کاربران

*