اکسیر جوانی چیست؟ ترکیب سیر و عسل برای زیبا و جوان شدن

اکسیر جوانی چیست؟ ترکیب سیر و عسل برای زیبا و جوان شدن

تقریبا همه مردم از خواص و فوائد عسل و هم چنین فوائد و خواص سیر اشنایی دارند، و می دانند که ترکیب عسل و سیر می تواند ترکیبی قوی باشد و برای سلامتی انسان بسیار مفید و ضروری باشد، اما شاید کمتر کسی بداند که ترکیب سیر و عسل برای پوست هم مفید است، لذا از این رو، در مطلب حاضر طریقه تهیه ترکیب سیر و عسل که موجب زیبایی پوست می شود را به شما معرفی می کنیم.

با بالا رفتن سن انسان، در پوست صورت هم چروکیدگی ایجاد می شود، و روز به روز از زیبایی و جذابیت چهره هم کاسته می شود. از این رو، بسیار از مردم به ویژه بانوان به دنبال استفاده از کرم های مختلف و با روش هایی مانند بوتاکس کردن برای حفظ زیبایی و جذابیت صورت می می باشد. اما همه این روش ها ضمن داشتن هزینه بالا می تواند عوارض جانبی زیادی داشته باشد، از این رو، شاید درمان های خانگی و تهیه ترکیبات طبیعی ضمن کمک به بازیابی زیبایی صورت، و چهره از عوارض جانبی به دور باشد و استفاده از آن معقول و منطقی به نظر برسد. از این رو، در این یادداشت به شما محلولی را معرفی می کنیم که از ترکیب سیر و عسل درست می شود می تواند برای زیبایی پوست انسان بسیار مفید باشد.

عسل و سیر درمان بسیاری از بیماری ها می باشد. اگر این دو را با هم ترکیب کنید بسیار قوی و موثر خواهند شد.

با افزایش سن انسان، زیبایی هم رو به ضعف می گذارد. تنها با مخلوط کردن سیر و عسل می تواند این مشکل را حل کنید. برای این کار، ترکیب گفته شده در زیر را آماده کنید:

مواد لازم:

- سه حبه سیر؛

- ده قاشق خوراکی عسل؛

- دویست گرم روغن تخم کتان؛

- چهار عدد لیمو؛

طریقه تهیه

پوست سیر را کنده، و سپس به صورت جداگانه لیمو را پوست کنده و خورد کنید، بر روی آنها سیر، و روغن تخم کتان را اضافه کنید. با قاشق چوبی به هم بزنید. و در ظرف شیشه ای قرار دهید. و آن را در یخچال نگهد داردی. روزی 3 بار قبل از غذا به میزان یک قاشق غذاخوری از ان مصرف کنید.

ترکیب عسل و سیر برای پاکسازی پوست بسیار مفید است و به دلیل خاصیت ضد باکتریایی آن می تواند از آن برای بر طرف کردن مشکلات پوستی استفاده کرد. و عوامل باکتریایی که موجب ایجاد آکنه و یا لک روی پوست می باشند را از بین می برد و باعث شفافیت و شادابی پوست می گردد. لذا می توان گفت که، استفاده از ماسک های این ترکیب جادویی و یا مخلوط آن و ماساژ بر روی پوست صورت می توان تمام جوش های صورت در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون استفاده از داروهای شیمیایی از بین برد.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 1

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 914
تعداد کل نظرات : 33
تعداد کل آرا: 2054
تعداد کل بازدیدها: 108734
اکسیر جوانی چیست؟ ترکیب سیر و عسل برای زیبا و جوان شدن
چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 1


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)