اپل واچ و آیفون غم و اندوه شما را در آینده نشان می دهند

اپل واچ و آیفون غم و اندوه شما را در آینده نشان می دهند
تاریخ انتشار : به روز رسانی :

دستگاه های هوشمند ما این روزها به طور فزاینده ای توانایی دارند، جایی که آنها توانایی اندازه گیری چیزهایی مانند ضربان قلب ما دارند. با این حال، به نظر می رسد که در آینده، ساعت اپل و آیفون می توانند در خواندن برخی از جنبه های سلامت ما، مانند حتی شاید بوی بدن ما، توانایی بیشتری داشته باشند.

این بر اساس یک اختراع کشف شده اخیر (از طریق Cult of Mac)، به نام "سیستم ها و روش های حساسیت محیطی"، که در آن اپل گفتگو می کند که چگونه آینده اپل ساعت ها و آیفون ها می تواند با سنسورها و استفاده از هوش مصنوعی برای برداشتن بوی همراه با مواد شیمیایی خاص.

آنچه این بدان معنی است این است که در آینده دستگاه های هوشمند ما می توانند بوی های خاصی را در هوا شناسایی کنند، مانند بوی بدن ما. در حالی که این ممکن است به نظر شبیه چیزی است که با غرور، حقیقت این است که بوی بدن ما و بوی خاصی که ما منتشر می شود می تواند نشانه هایی از سلامت ما را بیان کند. در حالی که دقیقا یک تشخیص نیست، می تواند مفید باشد مانند ویژگی ECG در ساعت اپل که کاربران ممکن است به دنبال حرفه ای پزشکی برای تایید آن است.

این تنها تکنولوژی نیست که اپل برای ساعت هوشمند خود کار می کند. ما مدت ها شنیده ایم که اپل می تواند از طریق ساعت اپل، یک شیوه غیر تهاجمی را برای خواندن قند خون خواند، اما این ویژگی هنوز رتبه اول را در اختیار دارد. همچنین، با داشتن این حق ثبت اختراع، هیچ حرفی نمی توان گفت که اگر واقعا می تواند یک واقعیت باشد، اما جالب است حداقل آن را بگویم.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 81
تعداد کل نظرات : 18
تعداد کل آرا: 155
تعداد کل بازدیدها: 104908

نظرات کاربران

*