اپل به دنبال پیشگیری موبایل های انعطاف پذیر از ترک خوردن است

اپل به دنبال پیشگیری موبایل های انعطاف پذیر از ترک خوردن است
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/12/13

آیا گوشی های تاشو آینده انسان هستند؟  بسیار سخت است که انسان هنوز به فناوری های اینچنینی در سطح انبوده دست نیافته است. اما با ارائه گوشی های تاشو سامسونگ این زنگ خطر برای اپل به صدا درآمد که باید برای این زمینه کاری صورت دهد تا از رذقیب خود عقب نیوفتد. از نظر ما اختراع گوشی های تاشو انقلابی برای گوشی هوشمند بود که هر کمپانی که نتواند خود را با آن تطبیق دهد قطعا مشتری های بالقوه آینده خود را از دست خواهد داد.

در حال حاضر کمپانی اپل در حال ارزیابی مشکلاتی است که می تواند برای گوشی های تاشو ایجاد شود که یکی از آن ها ترک خوردن است. بر اساس توییت اخیر یکی از مجات معتبر در زمینه تکنولوژی کمپانی اپل به دنبال رفع مشکل ترک خوردن گوشی های تاشو از این معضل است . زمانی که گوشی های تاشو داغ می شوند امکان ترک خوردن برای ان ها ایجاد می شود. این کمپانی به دنبال این موضوع است که بتواند برای رفع این مشکل راه حلی منطقی ارائه کند.

یکی از شیوه هایی که قرار است کمپانی اپل برای ترک خوردن گوشی های تاشو در زمان داغ شدن ارائه می کند این است که پیکسل هایی که در محدوده صفحه نمایش وجود دارد دارای عنصرهای حرارتی بوده تا بتواند عامل ترک خورد را کاهش دهد. همچنین قرار است که از مکانیزم اهنربایی بیشتری در این زمینه استفاده شود تا شاید زمانی که گوشی تاشو در حرارت های بالا مشکلی با تاشدن نداشته باشد.

برای ما بسیار شگفت انگیز است که فکر کنیم اپل می خواهد آیفونی تاشو بله بازار عرضه کند اما تا ارائه آن به بازار زمان زیادی مانده است. فعلا نمی توانیم آن را به صورت قطعی تایید کنیم .

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 726
تعداد کل نظرات : 23
تعداد کل آرا: 498
تعداد کل بازدیدها: 253909

نظرات کاربران

*