انتخاب آهنگ مناسب عروسی | انتخاب موسیقی مناسب برای عروسی

انتخاب آهنگ مناسب عروسی | انتخاب موسیقی مناسب برای عروسی

این روزها که قبل از ماه محرم است، بسیاری از مردم عروسی ها خود را برگزار می کنند، چرا که بعد محرم و صفر است، که نمی توان عروسی برگزار نمود و عروسی به تاخیر می افتد، اما برای بسیاری از زوجین در عروسی انتخاب موسیقی و آهنگ بسیار مهم است و نمی دانند چطوری موسیقی و آهنگ مورد نظر را در شب عروسی و در تالار مدیریت کنند. لذا با مطالعه این مقاله می توانید تا حدودی نحوه انتخاب موسیقی و مدیریت آن در شب عروسی آشنا شوید.

- موسیقی عروسی را به همراه یک گروه حرفه ای آماده کنید...

بسیاری از انتخاب ها را می توانید به این گروه واگذار کنید. اما اگر به اندازه کافی باور ندارید، که گروه حرفه ای است، در چنین شرایطی باید به همه لیست های موسیقی خود نگاهی بیندازید. البته این وضعیت تا حدودی به بودجه زوج های جوان هم ارتباط پیدا می کند. بسیاری از گروه های اُرکست همه لیست آهنگ ها را اگر خودشان تنظیم نکنند، از شما می خواهند در مورد اینکه در هر قسمت چه آهنگی را اجرا کنند، نظر خود را بیان کنید. در میان این ها، موسیقی ورودی عروسی که به اولین رقص عروسی شکل می دهد، مهم می باشد. مهمتر از همه این است، که فراموش نکنید، اداره موسیقی ها و آهنگ ها در دست خودتان باشد.

- برای لذت بردن مهمان ها ...

طبیعی است که، در عروسی افرادی بسیاری شرکت می کنند که به موسیقی ها مختلف گوش می دهند. به همین دلیل اکثریت موسیقی ها را بر اساس علاقه خود انتخاب کند، ولی قسمت ها و بخش های از موسیقی را بر اساس ذوق و سلیقه مهمان ها هم می توانید انتخاب نمایید. به ویژه برای افراد که سن و سالی دارند، توجه کنید، آنها به موسیقی هایی که در سال های اخیر مطرح شده اند، علاقه ای ندارند. لذا برای راحتی آنها چند نمونه موسیقی که مورد پسند آنها باشد، در لیست خود جای دهید. از این طریق می توانید به عروسی خود حال و هوای نوستالژیک هم بدهید.

انتخاب آهنگ مناسب عروسی | انتخاب موسیقی مناسب برای عروسی

- در عروسی پذیرایی هم وجود دارد ....

افرادی که در عروسی های خود هزینه زیادی برای پذیرایی می کنند، لازم است دقت داشته باشند که، از موسیقی های پر تحرک در زمان صرف شام و غیره اجتناب کنند. برای اینکه مهمانان از خوردن غذا لذت ببرند و غذای خود را خوب میل کننده، از موسیقی های آرام می توانید استفاده کنید. ولی وقتی سراغ شرینی و کیک می روید، می توانید از موسیفی ها پر جنب و جوش استفاده کنید و عروسی خود را به یاد ماندنی نماید.

- ادامه عروسی ....

البته می تواند یک فکر و درک متفاوتی را تعیین کرد. افراد سن بالای حاضر در عروسی به احتمال زیاد بعد از شام و در ساعت های اولیه شب آرام آرام تالار را ترک می کنند. تا این موقع می توانید از موسیقی های آرام و قدیمی استفاده کنید و بعد از این که این افراد تالار را ترک کردند و با دوستان خود در تالار باقی ماندید، می توانید موسیفی و آهنگ های مورد علاقه خود را به DJ سفارش دهید تا برایتان اجرا کند.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 4
sigmaمجموع آرا: 4

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 1055
تعداد کل نظرات : 36
تعداد کل آرا: 2645
تعداد کل بازدیدها: 148588
انتخاب آهنگ مناسب عروسی | انتخاب موسیقی مناسب برای عروسی
چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 4
sigmaمجموع آرا: 4


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)