اسنپ فود چیست و چگونه کار می کند؟

اسنپ فود چیست و چگونه کار می کند؟
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/06/24

ما با شرکت تاکسی آنلاین اسنپ آشنا هستیم. این شرکت که اساسا یک شرکت تاکسی اینترنتی/ تاکسی آنلاین است در راستای توسعه فعالیت های خود اقدام به ارائه سرویس های مختلفی کرده است که تعدادی از آنها در مقاله سرویس های جدید اسنپ: اسنپ پلاس، اسنپ اکو، اسنپ باکس و اسنپ وان توضیح داده شدند. همانطور که در این مقاله می خوانید، یکی از این سرویس ها اسنپ باکس می باشد که در واقع یک نوع پیک موتوری یا سرویس تحویل مرسوله می باشد. اسنپ در اقدامی جالب مدت هاست که سعی کرده از این پتانسیل های خود در زمینه جابجایی مسافر و ارسال مرسوله بهره بگیرد و در جدیدترین اقدام خود سرویس اسنپ فود که یک سرویس سفارش و دریافت غذا است را ارائه کرده است.

در واقع سرویس اسنپ فود(Snappfood) با همکاری سرویس سفارش آنلاین غذای زود فود(Zoodfood) که یکی از مجموعه ها و سرویس های پیشرو در زمینه سفارش آنلاین غذا و ارسال غذا می باشد، شکل گرفته است. به بیان ساده شرکت اسنپ سعی کرده از پتانسیل های خود برای ارسال و تحویل غذا که پیش از این مجموعه زود فود از طریق پیک های خود ارسال می کرده است، استفاده کند و از طریق پیک های خود اقدام به ارسال سفارش های غذایی که از طریق سرویس زودفود ثبت می شود، می کند.

در راستای تسهیل سفارش و پرداخت بهای غذا، اسنپ فود با سرویس پرداخت جیرینگ همکاری کرده است و از سه طریق پرداخت حضوری، پرداخت اعتباری(براساس اعتباری که در اپلیکیشن اسنپ فود تعریف شده است) و پرداخت آنلاین هزینه سفارش غذا در اسنپ فود پرداخت می گردد.

اسنپ فود هم از طریق وبسایت (به نشانی اینترنتی www.zoodfood.com ) و هم از طریق اپلکیشن اسنپ فود که در همین وبسایت یا اپل استور و گوگل استور – هم برای اندروید و هم اپل/iOS)- قابل دانلود است، سرویس های سفارش غذای خود را ارائه می دهد.

وبسایت/سرویس سفارش غذای اسنپ فود/زود فود و اپلیکیشن اسنپ فود، قابلیت های بسیاری را در اختیار کاربران قرار می دهند که می توان به قابلیت نمایش رستوران های اطراف کاربر(از روی موقعیت مکانی/location)، اطلاعات و مشخصات رستوران از جمله منو غذا، ساعات کاری، آدرس و همچنین نظرات کاربران درخصوص آن رستوران و پرداخت بصورت آنلاین، اعتباری و حضوری اشاره کرد.

امکان سفارش غذا در بیش از 50 شهر ایران و امکان مشاهده فهرست رستوران هایی که با اسنپ فود همکاری می کنند، از جمله دیگر قابلیت های سرویس سفارش آنلاین غذای اسنپ فود است. ضمن اینکه شما می توانید از منوی جستجو، نتایج جستجوی خود را محدود کرده و سریعتر به نوع غذا، رستوران و مکان مورد نظر برای سفارش غذا دسترسی پیدا کنید.

در نهایت یادآور می شوم که همانند دیگر انواع سرویس های سفارش اینترنتی شما باید در سرویس سفارش غذای اسنپ فود عضو شده و بعد از وارد کردن مشخصات خود، اقدام به سفارش غذا یا از طریق اپلیکیشن اسنپ فود یا از طریق وبسایت زود فود/اسنپ فود کنید.

 

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 5
مجموع آرا: 2

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 261
تعداد کل نظرات : 113
تعداد کل آرا: 1300
تعداد کل بازدیدها: 293783

نظرات کاربران

*