اسنپ رز چیست و چه کاربردها و مزیت هایی دارد؟

اسنپ رز چیست و چه کاربردها و مزیت هایی دارد؟

همانطور که در مقاله نحوه استخدام راننده زن در اسنپ توضیح داده شد، شرکت تاکسی آنلاین اسنپ(Snapp) اقدام به جذب راننده زن برای ناوگان خود کرده است. هم اکنون شرکت اسنپ از رانندگان خانم خود جهت ارائه سرویس به مسافران زن خود استفاده می کند و سرویسی را به نام اسنپ رز راه اندازی کرده است که در ادامه بیشتر درباره آن توضیح داده می شود.

شرکت تاکسی اینترنتی اسنپ، اسنپ رز را سرویس ویژه بانوان و خانواده ها تعریف کرده است و هدف از ارائه سرویس اسنپ رز این بوده است که مسافران خانم( که تنهایی یا به همراه همه یا بعضی از اعضای خانواده شان قصد استفاده از رانندگان و سرویس اسنپ را دارند) با اطمینان خاطر و راحتی بیشتری از ناوگان حمل و نقل اسنپ استفاده کنند.

البته سرویس اسنپ رز در حال حاضر یعنی پاییز 96 تنها در شهر تهران فعال است که احتمالا با تکمیل شدن ناوگان رانندگان زن اسنپ بزودی در شهرهای دیگر سرویس اسنپ رز که مختص بانوان و خانواده هاست، فعال خواهد شد.

مزیت ها، قابلیت ها و ویژگی های اسنپ رز(اسنپ بانوان)

مزایا و ویژگی های اسنپ رز تقریبا با سرویس های اسنپ اکو شباهت دارد یعنی مواردی مانند پرداخت نقدی و اعتباری هزینه، به اشتراک گذاشتن موقعیت مکانی و اطلاعات سفر با دیگر اعضای خانواده، پشتیبانی در تمام روزهای هفته و در همه مکان های شهر(تهران) و نمایش هزینه سفر قبل از درخواست اسنپ که البته در مورد هزینه سفر این ویژگی را دارد که تا نزدیک به 15 درصد هزینه سرویس های اسنپ رز از سرویس معمولی اسنپ یعنی اسنپ اکو کمتر است؟!

نحوه استفاده از سرویس اسنپ رز(سرویس ویژه بانوان اسنپ) چگونه است؟

برای استفاده از سرویس اسنپ رز شما کافیست که اپلیکیشن مسافر اسنپ را نصب کرده باشید که پس از انتخاب مبدا و مقصد، انواع سرویس های اسنپ(اکو، پلاس، رز و اسنپ باکس) نمایش داده می شوند که پس از انتخاب سرویس اسنپ رز شما می توانید از آن استفاده کنید- البته یادآور می شوم که فعلا این سرویس تنها در تهران فعال است و اگر شما در شهر دیگری از اسنپ استفاده نمایید گزینه اسنپ رز بصورت غیرفعال نمایش داده می شود.

اسنپ رز را می توانید از لینک زیر دانلود کنید:

دانلود اسنپ رز

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 3.8
sigmaمجموع آرا: 4

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 873
تعداد کل نظرات : 197
تعداد کل آرا: 2660
تعداد کل بازدیدها: 679739


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)