ازدواج و برج های فلکی | مراقبت از عقد و ازدواج بر اساس برج های فلکی

ازدواج و برج های فلکی | مراقبت از عقد و ازدواج بر اساس برج های فلکی
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/03/24

برج های فلکی دوازده گانه از نظر علم نجوم و اخترشناسی تقسیم های دوازدگانه منطقه البروج هستند مه هر قسمت را یک برج فلکی می نامند. بر اساس نظرات منجمان و روانشناسان برج های فلکی بر روی زندگی انسان تاثیر می گذارند، از این رو، در این مطلب تاثیرات برج های فلکی دوازدگانه بر روی ازدواج را بررسی می کنیم.

اخترشناسان و روانشناسان بر اساس ویژگی های هر برج فلکی، راه های مراقبت و محافظت از ازدواج و عقد نکاح را مشخص کرده اند.

1- برج حمل (قوچ):

افرادی که در این برج فلکی به دنیا آمده اند، تنها لازم است تغییرات شدید و زیادی که قبلاً باید انجام می دادید، را به ثمر برسانند. این افراد باید بدانند که، روابط همه اش به سمت بهبود می رود و شما باید به بالاترین قله برسید! وقتی هر چیزی شروع به درست شدن کرد، تغییرات شدید واقعاً به جا و مناسب خواهند بود.

2- برج ثور:

برای از بین بردن موانع، لازم است که به طرف مقابل اعتماد و باور داشته باشد. شما بسیار پرخاشگر و خشن هستید. به همین دلیل زود به زود مشکلاتی برای شما به وجود می آید و فرد با اراده ای نیستید. شریک زندگی تان، اگر همان رفتار شما را انجام دهد، در شما نسبت به وی حس نفرت به وجود می آید. تنها راه محافظت از ازدواج و زندگی مشترک این می باشد، که اجازه دهید همسرتان هر آن چه شما می خواهید را به شما بدهد.

3- برج فلکی جوزا:

اگر با همدیگر زمان زیادی را بگذرانید، می توانید از ازدواج و عقد نکاح خود محافظت کنید و آن را حفظ نماید. شما تمایل دارید که به راحتی از شریک زندگی تان جدا شوید. اما اگر وی بتواند نظر شما را جلب کند و با شما زمان بیشتری را بگذراند، همه چیز بهتر می شود.

4- برج فلکی سرطان:

ازدواج شما در دستان خودتان است. برای محافظت از ازدواج تان تنها راه این است که فکر خود را به خود و شریک زندگی تان متمرکز کنید.

ازدواج و برج های فلکی | مراقبت از عقد و ازدواج بر اساس برج های فلکی

5- برج فلکی اسد:

بلند مدت بودن و داشتن عمر طولانی ازدواج های صورت گرفته در این برج، بستگی به صحبت های شیرین دو طرف و شنیدن صحبت های عاشقانه همیشگی از طرف مقابل دارد. دلیل آن این است که، در برج اسد طرف مقابل با شنیدن زندگی می کند. احساس قوی و شجاع بودن طرفین علاقه مانند آب و هوا برای زوجین لازم است.

6- برج دوشیزه:

با صحبت های عمیق و جدی می توان ازدواج در این برج را تقویت و محکم نمود. افراد ازدواج کننده در این برج بسیار باهوش هستند و به طور کلی برای حل مشکلات می توانند به بهترین روش و اصول آنها را حل کنند. اما با این وجود، بهتر است با هم صحبت کرده و با نقطه نظرات همدیگر آشنا شوید.

7- برج میزان:

مصالحه ازدواج شما را نجات می دهد. برای اینکه در روابط خود هماهنگی به دست آورید، شما همیشه آن چیزی را که ممکن است، را انجام می دهید. خوب می دانید که، ازدواج را بدون مصالحه و گذشت نمی توان محافظت کرد.

8- برج عقرب:

اگر این اجازه را می دهید که طرف مقابل خود را نشان دهد، می تواند گفت که زندگی مشکرت روتین و منظمی دارید و زندگی شما رو روال خواهد افتاد. چون که، شما می توانید به این نتیجه برسید که، به یکدیگر واقعاً می توانید اعتماد کنید.

9- برج قوس:

گردش و مسافرت برای محافظت از زندگی مشترک و ازواج شما مناسب می باشد. هر چقدر بیشتر مسافرت کنید و گردش کنید، به همدیگر به همان اندازه نزدیک تر خواهید شد. اگر چه عجیب به نظر می رسد ولی، بودن در کشورهای دیگر به شما راحتی بیشتری می دهد.

10- برج جدی:

برای هر دو طرف لازم است یک برنامه روتین برای زندگی تهیه کنند. شما انسانی اهل کار می باشید، شما خیال پرداز و زحمت کش می باشید، به همین دلیل تمام زندگی خود را باید بر اساس برنامه و اصول باشد، حتی دیدارهای عاشقانه باید برنامه ریزی شده باشد.

11- برج دلو:

برای اینکه ملاقات ها و دیدارهای عالی و با هیجان را برنامه ریزی کنید، باید تلاش و وقت بیشتری را صرف کنید. اجازه ندهید که، یکنواختی های خسته کننده به روابط شما آسیب وارد کند. چون که، بر روی وضعیت روحی تاثیرات منفی دارد. به همین دلیل برای ایجاد تغییرات در زندگی خود تلاش کنید.

12- برج حوت:

اگر شما واقعا به دنبال حفظ ازدواج و عقد نکاح خود می باشید، از ابراز احساسات و عواطف نسبت به یک دیگر سیر نمی شوید. شما انسانی هستید که در دنیای کوچک خود بیشتر زمان خود را می گذرانید و انسان عاطفی می باشید. برای رفع مشکلات اما، قادر به نشان دادن احساسات خود نمی باشید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 3.7
مجموع آرا: 3

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 71
تعداد کل آرا: 3053
تعداد کل بازدیدها: 299062

نظرات کاربران

*