احتمال سکته مغزی پس از شکستگی گردن وجود دارد

احتمال سکته مغزی پس از شکستگی گردن وجود دارد
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1399/11/18

همه ما می دانیم که رضایتمندی در همه افراد وجود خواهد داشت زمانی که فرد یک عمل موفقیت آمیز پس از شکستن گردن داشته باشد. اما ممکن است زمانی که بخواهید یک کراوات خوب به گردن آویزان کنید، ممکن است بخواهید دو بار فکر کنید و شاید از نیروی زیادی استفاده نکنید. این به این دلیل است که یک مرد 28 ساله به نام جاش هادر پس از شکستن گردنش بیش از حد سخت سکته کرد.

به گفته هادر، او گردن درد داشت، به طوری که او سعی کرد آن را گسترش دهد، اما بعد از آنکه کمی بر روی آن سخت حرکت کرد، احساس کرد که چپ بدن او تمام شد. هنگامی که او سعی کرد به آشپزخانه برود تا یک یخ بسته شود، او نمیتوانست مستقیم راه برود و شروع به چرخش در زاویه 45 درجه به سمت چپ کرد. او بعدا به بیمارستان رفت که در آن معلوم شد که او سکته کرده است.

دکتر Vance McCollom، دکتر که Hader در بیمارستان رحمت درمان کرد، گفت: "هنگامی که گردن او را باز کرد، شریان ها را که به استخوان گردن می رفتند، جایی که گردن به جمجمه در پایه مغز می پیوندند، بریده اند. راه را که او گردن را پیچید، باعث اختلاف شد. "این حادثه در ماه مارس اتفاق افتاد و خبر خوب این است که به نظر می رسد هدر در مسیر بهبود است.

هادر با کمک توانبخشی گفت: "در حال حاضر می توانم بدون واکر یا نیشکر راه بروم اما خیلی سریعتر از قبل خسته می شوم. تعادل من کمی کم است، اما این وحشتناک نیست. سمت چپ من کمی کم رنگ می شود و احساس سنگین تر از آن را استفاده می شود. من همچنین کنترل آن طرف را ندارم. سمت راست من درد شدید و یا گرم / سرد را احساس نمی کند. من عاطفی هستم همانطور که قبلا گفته بودم، هنوز هم تلاش برای راه رفتن فاصله های طولانی است، اما خیلی بهتر می شود. "

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 3.5
مجموع آرا: 2

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 81
تعداد کل نظرات : 21
تعداد کل آرا: 190
تعداد کل بازدیدها: 130605

نظرات کاربران

*