ابرخودروی مک لارن Speedtail رکورد 330 کیلومتر را شکست

ابرخودروی مک لارن Speedtail رکورد 330 کیلومتر را شکست

مک لارن خودرویی است که به خاطر کارایی بالا و همچنین عملکرد فوق العاده موتور آن  مورد توجه قرار گرفته و در دنیا شناخته شده است و شرکت نم لارن اخیرا یک ابرماشین جدید را معرفی کرده است که هزینه آن مبلغ باور نکردنی 2.25 میلیون دلار است. هر چند که تعداد زیادی از خریداران این مبلغ دیوانه کننده را که  قیمتی بسیار زیاد است  را برای سرعت بالای 250 مایل در ساعت کمی پردازند و واقعا هم نمی ارزد. این سوپراسپرت هیبریدی با لمس تکنولوژی مدرن و مدل کلاسیک مک لارن  McLaren DNA مسابقه ای تمرکز این ماشین بر روی سیستم آئرودینامیک تمرکز می کند.

McLaren Speedtail دارای سرعت بالای 250 مایل در ساعت است و گزارش می شود که این خودرو می تواند از 0 تا 186 مایل در ساعت در فقط 12.8 ثانیه برود. اگر این ارقام دقیق باشد، این خودرو تقریبا چهار ثانیه سریعتر به این سرعت نجومی و قبل از مک لارن P1 خواهد رسید .  

یک موضوع خاص در مورد McLaren F1 معروف وجود دارد که در کمتر خودرویی دیده می شود و آن این است که راننده در مرکز قرار دارد و دو صندلی مسافر در هر دو طرف دارد. یک صفحه نمایش لمسی برای همه اطلاعات و کنترل های ضروری وجود دارد. این ماشین آینه های معمولی ندارد. این صفحه نمایش در داخل است که یک منبع تغذیه زنده از دوربین های جانبی کشویی را پخش می کند.ابرخودروی مک لارن Speedtail رکورد 330 کیلومتر را شکستیکی از دلایلی که مک لارن به دنبال ساخت چنسین ماشینی بود ین است که آنها از آینه های جانبی معمولی کوچکتری استفاده می کنند، بنابراین آنها کمتر کشیدن را ایجاد می کنند. همه چیز در مورد این ماشین بر روی بودن به عنوان aerodynamic به عنوان امکان پذیر است به طوری که Speedtail می تواند از طریق هوا بدون مقاومت زیادی به راه خود ادامه دهد/

مایکل فلویت، مدیر عامل شرکت مکلارن خودرو می گوید: "به عنوان اولین Hyper-GT ما، Speedtail ماشین نهایی مک لارن است؛ یک همکاری هنری و علمی که ترکیبی از حداکثر سرعت شگفت انگیزی با یک موقعیت نمادین در رانندگی مرکزی و یک رویکرد واقعا پیشگام برای شخصی سازی است"
خرید یک عدد Speedtail سخت خواهد بود زیرا مک لارن تنها 106 دستگاه از آن ساخته است و همه آنها قبلا رزرو شده است، گرچه هزینه آنها حدود 2.25 میلیون دلار و  با توجه به هر گونه سفارشی سازی شده این ماشین برای مالک حتی بالاتر نیز خواهد بود. مک لارن انتظار دارد تا سال 2020 خودروها را تحویل دهد

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0

ایشان مولف مقالات وبسایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 275
تعداد کل نظرات : 13
تعداد کل آرا: 253
تعداد کل بازدیدها: 92861
ابرخودروی مک لارن Speedtail رکورد 330 کیلومتر را شکست
چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)