آیفون 5g چه سالی عرضه خواهد شد؟ | شایعات گوشی اپل برای 5g

آیفون 5g چه سالی عرضه خواهد شد؟ | شایعات گوشی اپل برای 5g
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1398/01/25

آیفون 5G ممکن است تا سال 2021 عرضه نشود. در حالی که سازندگان گوشی های اندرویدی مشتاق هستند تا گوشی های هوشمند 5G را در سال 2019 بیرون بکشند، اپل در واقع می تواند قصد داشته باشد که در سال جاری بر روی آیفون 5G بایگانی کند. در عوض، آخرین بار که شنیدیم، این شرکت ممکن است آیفون 5G خود را در سال 2020 راه اندازی کند. به نظر می رسد که کاربران آیفون احتمالا بیشتر از آن انتظار داشته باشند. 

طبق نظر Timothy Arcuri، تحلیلگر UBS، اپل 5G اپل در واقع میتواند در سال 2021 راه اندازی شود. به نظر می رسد این به دلیل دشواری گشت و گذار از چیپ ست های 5G برای آی فون است و دلیل این امر به دلیل چند عامل است. یکی از این عوامل، پرونده جنجالی اپل با Qualcomm است که در آن اپل قطعات کامپوننت Qualcomm خود را در آیفون به طور کامل متوقف کرده است.

این بدان معنی است که Qualcomm به طور موثر به عنوان یک منبع تامین می شود. پس از آن نیز مسئله ای با اینتل وجود دارد که در آن Arcuri اعتقاد ندارد که چیپ ست های 5G اینتل می تواند تا زمان عرضه در سال 2020 آماده باشد. او همچنین اشاره می کند که راه حل های سامسونگ و MediaTek بعید است. این بدان معنی است که کمپانی اپل در حال ساخت مدل های 5 گیگابایتی خود (که ما شنیده ایم چیزی است که شرکت می تواند آن را بررسی کند)، این شرکت ممکن است در آستانه بازگشایی آیفون 5G با یک سال دیگر قرار گیرد.

به گفته ی این، این اولین بار نیست که اپل به حزب "دیر" شده است. وقتی که LTE برای اولین بار در حال راه اندازی بود، اپل نیز زمان زیادی را صرف کرد تا رسما شروع به ارسال آیفون هایی که از تکنولوژی پشتیبانی می کردند. در نهایت این شرکت یک آیفون 5G را عرضه خواهد کرد، بنابراین اکنون تنها یک سوال از آن است

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 3
مجموع آرا: 2

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 42
تعداد کل نظرات : 2
تعداد کل آرا: 2
تعداد کل بازدیدها: 1096

نظرات کاربران

*