آیفون 2019 یک دوربین 3 گانه دارد

آیفون 2019 یک دوربین 3 گانه دارد
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/12/25

کارشناسان خبر از دوربین 3 گانه و بسیار با کیفیت آیفونی خبر دادند که قرار است در سال 2019 وارد بازار شود. در این مقاله برای شما دوستان و همکاران گرامی در مورد آیفون 2019 و دوربین جدیدش اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار می دهیم.

با استفاده از گوشی های هوشمند اندرویدی، این روزها با شروع از دوربین های سه بعدی و یا بیشتر، دوربین های دوگانه iPhone آهسته پیاده روی می کنند. با این حال، با توجه به شایعات قبلی، برخی ادعاهایی وجود داشت که نشان می داد اپل 2019 می تواند با تنظیم دوربین سه گانه، که امروز به نظر می رسد خشمگین باشد.

این که آیا درست است یا خیر، هنوز قابل مشاهده است و به نظر می رسد که ما می توانیم "تأیید" کنیم، زیرا در یک پست در Macotakara، ارائه های جدید از آیفون 2019 اعلام شده نشان داده شده از دوربین سه گانه در پشت که به نظر می رسد یک پیکربندی مربع مرتب شده است. این رندر به نظر می رسد شبیه به نشت قبلی است، بنابراین در حالی که لزوما یک تضمین نیست، حداقل آنها سازگار هستند.

این گفته می شود که برخی از شایعات وجود دارد. پیش از این شایعات ادعا می کنند که دوربین سهبعدی تنها برای آیفون بالا پایان است و پیشنهاد می کند که مدل "Max" آن را دریافت کند. با این حال، Macotakara ادعا می کند در غیر این صورت، نشان می دهد که حتی مدل کوچکتر می تواند بسته بندی دوربین سه گانه.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 726
تعداد کل نظرات : 23
تعداد کل آرا: 496
تعداد کل بازدیدها: 250675

نظرات کاربران

*