آیفون ایکس پرفروش ترین آیفون تاریخ اپل شد

آیفون ایکس پرفروش ترین آیفون تاریخ اپل شد
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1399/02/14

آیفون ایکس 2018 بهترین گوشی هوشمند در جهان است. در سال 2017، اپل آی فون ایکس را معرفی کرد که اولین طراحی مجدد آن برای آیفون در چند سال گذشته بود. همچنین اولین بار نشان داد که مدل پایه آیفون قیمت 1،000 دلار و بالاتر است. شما فکر می کنید که این برچسب قیمت باعث می شود مشتریان از خرید گوشی جلوگیری کنند، اما به نظر می رسد این مورد نبود.


 

با توجه به آخرین ارقام Counterpoint Research، آنها دریافتند که آیفون X در واقع سالانه گوشی هوشمند جهان در سال 2018 بوده است. پیش از این، گزارش شده بود که آیفون X در سال 2018 برای گوشی های هوشمند به فروش می رسد. ، اما به نظر می رسد که گوشی موفق به نگه داشتن آن در تمام طول سال است.


با نگاهی به سهم بازار جهانی، به نظر می رسد که آیفون اپل با آیفون 8 در رتبه دوم قرار گرفته است و آیفون 8 پلاس نیز سوم است. ما برخی از مارک های دیگر مانند Xiaomi و سامسونگ را مشاهده می کنیم، اما در بیشتر موارد ده گوشی هوشمند برتر از اپل است.

جالب اینجاست که ما اسمارت فون های دیگری از مارک های دیگر مانند Huawei را نمی بینیم، به رغم این واقعیت که Huawei اپل را به عنوان دومین گوشی هوشمند بزرگ فروخته است. گفته می شود که این احتمال وجود دارد که در حالی که Huawei می تواند تلفن های بیشتری را نسبت به اپل به فروش برساند، ممکن است لزوما یک مدل واحد را به فروش برسانند و همچنین iPhone، حداقل بر اساس اعداد که مشاهده می کنیم.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 2
مجموع آرا: 2

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 81
تعداد کل نظرات : 17
تعداد کل آرا: 114
تعداد کل بازدیدها: 73302

نظرات کاربران

*