آیا می دانید یک زن جادوگر استالین را اداره می کرد؟ زن جادوگر استالین کی بود؟

آیا می دانید یک زن جادوگر استالین را اداره می کرد؟ زن جادوگر استالین کی بود؟

یکی از رهبران اتحاد جماهیر شوروی، ژوزف استالین بود، که بعد از لنین به قدرت رسید، وی یکی از دیکتاتورهای مطرح و معروف در دنیا می باشد و به علت اینکه زندگی اش آمخته با اسرار است، چیزی های زیادی در موردش گفته میشود، که یکی از این ها وجود جادوگری در نزد استالین بوده که بر وی بسیار تاثیر می گذاشته است. و استالین او را به عنوان مشاور خود انتخاب کرده بود، در این مطلب شما را با جادوگر استالین آشنا می کنیم.

اطلاعاتی در دست می باشد که نشان می دهد در کنار یکسری از رهبران دنیا جاودگران و ساحره ها هم حضور داشته اند و آنها در تصمیم گیری ها مهم به ایفای نقش می پرداخته اند. یکی از این رهبران معروف دنیا، که از ساحره ها و جادوگران برای اداره ممکلت کمک می گرفت، استالین، دومین رهبر اتحاد جماهیر شوروی سابق می باشد.

براساس گزارشات رهبران اتحاد جماهیر شوروی سابق هم به مقدار زیاد از کمک جادوگران و ساحران در اداره مملکت استفاده کرده اند. استالین در بین این رهبران جایگاه ویژه ای دارد. جادوگر و ساحره اصلی وی گئورگی گوردجییف (Qeorqi Qurdjiyev) بود.

بر اساس اطلاعات، استالین و گوردجی یف با هم در تفلیس در یک مدرسه مذهبی درس خوانده بودند، حتی اطلاعاتی در دست می باشد که نشان می دهد استالین و گوردجی یف با هم فعالیت هایی سیاسی هم داشته اند. وقتی استالین به رهبری اتحاد جماهیر شوروی رسید، از توانایی های جادوگری دوستش برای اداره مملکت استفاده می کرد.

با این حال، در سال 1930 استالین به سرگئی کیروف ( Sergey Kirov) توصیه می کند که یک جادوگر قوی و ماهر پیدا کند، کیروف هم این کار به به یک آژانس به نام "ماه" در لینگراد می سپارد، در نتیجه تحقیقات آنها موفق می شوند، فردی به نام ناتالیا لورو را پیدا کنند، این زن موفق شده بود که اراده استالین را به دست بگیرد و به هر طرف که بخواهد سوق دهد. به دستور استالین ناتالیا به صورت مخفیانه به مسکو آورده شد، به عنوان مشاور تعیین شد. در نتیجه توصیه های این زن جادوگر در درجه اول استالین تاریخ دقیق تولدش را مخفی کرد. بر اساس فکر این جادوگر، تعیین و اعلام دقیق تاریخ تولد این امکان را می داد که بدخواهان بتوانند بر علیه استالین جادو کنند. علاوه بر این، بر اساس توصیه وی، استالین از عکس گرفتن و یا در برابر نقاشان قرار گرفتن هم باید امتناع می کرد.

بر اساس گزارشات بسیاری از پرتره هایی که از استالین موجود است، تنها شباهت به وی دارند، تنها یک عکس واقعی از استالین موجود می باشد، اما در این عکس هم چشمان استالین بسته می باشد، و در دهان وی قلیان هست، به همین دلیل برای این عکس جادو نمی تواند تاثیر بگذارد، به این دلیل که در درجه اول چشم دیده نمی شود، دوم اینکه قلیان هم مشکل ایجاد می کند. بر اساس ادعاها، استالین در کنار دیگران هم قلیان را به صورت تصادفی نمی کشید، بلکه هدف ایجاد ابهام و و محافظت بود که دیگران تاثیرات نداشته باشد، ناتالیا در مراسم های سیاسی استالین هم حضور داشت، تا اشتباه رقبا را رصد کند، و از آن استفاده نماید.

بعد از مدت کوتاهی که ناتالیا به عنوان مشاور استالین انتخاب شد، کیروف به قتل رسید. سپس رئیس آژانس ماه به علت قتل کیروف اعدام شد، که در اصل هر دو شخصی که ناتالیا را می شناختند از بین رفتند، تا از این راز محافظت شود.

در تغییرات باورنکردنی که استالین به وجود آورد گفته می شود که این زن نقش داشته است، در مورد نقش این زن جادوگر دردر مورد بسیاری از مسائل و اتفاقات اطلاعاتی موجود می باشد، ولی یک روز این جادوگر به صورت یک دفعه ناپدید شد، بسیاری احتمال می دهند که چون این زن جادوگر از اطلاعات سری دولت خبر داشت از بین برده شده است.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 833
تعداد کل نظرات : 33
تعداد کل آرا: 1646
تعداد کل بازدیدها: 74645


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)