آیا می دانید کدام غذاها میل جنسی را از بین می برد؟ تاثیر غذاها بر کاهش میل جنسی

آیا می دانید کدام غذاها میل جنسی را از بین می برد؟ تاثیر غذاها بر کاهش میل جنسی
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/08/21

امروز برخی از مردان و زنان دچار سرد مزاجی هستند که در روابط زناشویی دچار مشکل و سرخوردگی می باشند، بسیاری از این افراد برای درمان سردمزاجی و یا تقویت میل جنسی خود ممکن است به استفاده از داروها و غیره رو بیاورند، ولی گاهی سردمزاجی نتیجه غذاهایی است که مصرف می کنیم و برای درمان آن کافی است این غذاها را نخوریم و یا آنها را در حداقل خود مصرف کنیم، اگر ما بدانیم که بی میلی جنسی ناشی از این غذاها می باشد دیگر نیاز به مراجعه به دکتر و یا استفاده از داروهای شیمیایی و ... نخواهید بود. برای آشنایی با غذاهایی که موجب بی میلی جنسی در انسان می شود این مطلب را با دقت بخوانید.

سرد مزاجی و یا بی میلی جنسی می تواند دلایل مختلفی داشته باشد، ولی در بسیاری از افراد ممکن است دلیل سردمزاجی مربوط به تغذیه و مواد مصرفی آن باشد، اگر ما بدانیم که برخی از غذاها به تضعیف و از بین رفتن میل جنسی منجر می شود، راحتر و بهتر می توانیم سردمزاجی خود را درمان کنیم. پس اگر در روابط جنسی خود با همسرانتان دچار مشکل می باشد، به تغذیه و غذاهایی که مصرف می کنید توجه داشته باشید. برخی از این غذاها عبارتند از:

1- مونوسدیم گلوتامات (Monosodium glutamate)

در غذاهای پاکتی و بسته بندی شده برای طعم دار کردن این غذاها از مونوسدیم گلوتامات[1] (MSG) استفاده می شود، اما این ماده موجب ایجاد سردرد و یا افسردگی در انسان می شود، افسردگی هم یکی از علل و دلایل تضعیف لیبیدو می باشد

2- مصرف زیاد قهوه:

استفاده زیاد و زود به زود از قهوه، سبب تضعیف و کاهش فعالیت جنسی در اندام های جنسی می شود، به همین دلیل برخی از هورمون ها که برای میل جنسی لازم است وارد اندام های جنسی نمی شوند و فرد با مشکل جنسی مواجه می شود.

3- مصرف نوشیدنی های گازدار:

بر اساس تحقیقات انجام شده، نوشیدنی های گازدار موجب افسردگی می شود، افسردگی هم یکی از بزرگ ترین دشمنان لیبیدو می باشد.

4- مصرف پنیر:

استفاده زیاد از پنیر و سایر فرآوردهای لبنی که از شیر گاو تهیه می شوند، موجب می شود که تعادل در هورمون های جنسی از بین برود. از بین رفتن هومورن ها و به هم خوردن تعادل آنها هم موجب ضعف قوای جنسی می شود.

5- مصرف چیپس:

برای تهیه چیپس سیب زمینی از روغن های ارزان و بی کیفیت استفاده می شود، در ترکیبات این روغن ها موادی وجود دارد که موجب ضعف لیبیدو می شود و این هم باز به ضعف و ناتوانی جنسی منجر می شود.

غذاها موجب ایجاد سرد مزاجی و از بین رفتن میل جنسی می شود، لذا برای درمان سردمزاجی خود و تقویت میل جنسی از مصرف این غذاها خودداری کنید و یا مصرف آن ها را به حداقل برسانید، علاوه بر این می توانید با مصرف غذاهایی که موجب افزایش میل جنسی می شود، سردمزاجی خود را از بین برده و میل جنسی خود را تقویت کنید.

 

[1] - مونوسدیم گلوتامات، با فرمول شیمیایی C5H8NNaO4 یک ترکیب شیمیایی با شناسه پاب‌کم 85314 است. که جرم مولی آن 169.111 g/mol می‌باشد. شکل ظاهری این ترکیب، پودر بلورین سفید است.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 5
مجموع آرا: 1

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 60
تعداد کل آرا: 2999
تعداد کل بازدیدها: 276314

نظرات کاربران

*