آیا می دانید کدام اشیاء در منزل نشانه بدبختی می باشد؟ لوازم نحس خانه

 آیا می دانید کدام اشیاء در منزل نشانه بدبختی می باشد؟ لوازم نحس خانه

برخی از لوازم و اشیایی که در خانه و در اطرافمان نگه داری می کنیم، ممکن است مورد علاقه ما باشد، ولی احتمال دارد از آنها انرژی منفی صادر شود و این اشیاء حس بدبختی را به ما منتقل کنند. از این رو، لازم است به لوازمی که در منزل داریم دقیت کنیم و از لوازم به درد نخور، کهنه و ... دوری کنیم، تا حس بهتری داشته باشیم

در مراحل مختلف زندگی انسان، فراز و نشیب های بسیاری وجود دارد، گاهی خوشی و خوشبختی است و گاهی رنج و عذاب می باشد. و زمانی هم پیش می آید که انگار تمام بدبختی های عالم با شماست.

زمانی که همه چی از دست می رود، کارها جور در نمی آیند، در انسان حس و حالی باقی نمی ماند، و انسان دنبال دلیل این گرفتاری ها می باشد، و تلاش می کند، بداند که علت شکست هایش چیست؟ آیا جوابی دارد؟ البته می تواند گفت که انسان به دست خود موجب می شود، اشیایی که نشان از بدبختی دارند، وی را احاطه کنند.

در تحقیقاتی که انجام شده، ثبات شده است که، اگر می خواهیم در خانه حس بدبختی نداشته باشیم. لازم است، از اشیای گفته شده در زیر دوری کنیم:

1- وجود آشیاء به درد نخور در خونه: مانند هدایا و سوغات کهنه و قدیمی

صحبت از گل های خشک شده در منزل، عروسک حیوان های مرده، حتی گوش ماهی و ... می باشد. اگر شما گل های طبیعی را دوست دارید، به پژمرده شدن آنها توجه کنید، گوش ماهی ها را به صورت منظم تمیز کنید. چرا که این گونه لوازم احساس بدی را در انسان به وجود می آورد.

2- اشیاء قدیمی

اقلام غیر ضروری را در خانه ذخیره نکنید، این اشیاء به قیمت ارزان در بازار فروخته می شود. رخت خواب های کهنه، پرده های کهنه و ... را دور بریزید.

3- لباس های کهنه

اگر شما نمی توانید لباس های کهنه خود را دور بریزید، آنها را به مراکز خیریه هدیه کیند، لباس هایی که نمی پوشید را نگه ندارید.

4- ظرف و ظروف کشته

ظرف و ظروف شکسته به نوعی نشان از شکست می باشد به همین دلیل دقت نماید که آینه، ظرف و دیگر اشیاء داخل خونه سالم باشند.

5- لوازمی که بیش از سه سال از آن استفاده نکرده اید.

آنها بیشتر انرژی منفی دارند، و موجب خستگی می شوند و به شما حس سکون را می دهند، به همین دلیل گویا در اطراف شما همه چیز در حالت سکون است. اشیای که استفاده نمی کنید را نگه داری نکنید

6- اشیایی که لنگه ندارند

اگر در منزل شما اشیایی وجود دارد که زمانی آن را دوست داشتید ولی اکنون تنها یک مورد و ان هم یک لنگه از آن مانده است، بدانید که دیگر آن تمام شده و لازم است آن یک مورد را در اشغال بگذارید. وگرنه از مشکلات رهایی نمی یابید.

7- ساعت های به خواب رفته

این نشانه بدی می باشد، به همین دلیل تلاش کنید، همه ساعت های خونه کار کنند. و اگر درست کردن انها ممکن نیست پس آنها را دور بریزید.

نگه داشتن اشیایی دور ریز، و به درد نخور در خانه، نه تنها دردی را دوا نمی کند، بلکه این اشیاء ممکن است حسن بدبختی و شکست را نیز در انسان ایجاد نماید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 2

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 786
تعداد کل نظرات : 33
تعداد کل آرا: 1539
تعداد کل بازدیدها: 61854


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)