آیا می دانید چه چیزی مردان را خوشبخت می کند؟ چگونه می توانیم شوهران خود را خوشبخت کنیم؟

آیا می دانید چه چیزی مردان را خوشبخت می کند؟ چگونه می توانیم شوهران خود را خوشبخت کنیم؟
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/09/02

برای بسیاری از خانم ها، این سوال همیشه پیش می آید که هر کاری برای همسرم می کنم ولی وی از من راضی نیست؟ چکار کنم که شوهرم حس خوشبختی داشته باشد؟ داشتن چنین سوالاتی برای بانوان شاید طبیعی باشد چرا که بر طبق فطرت انسان زنان و مردان از هم متفاوت می باشند و در خیلی موارد چیزی که به زنان حس خوشبختی می دهد بسیار متفات از چیزی مباشد که به مردان احساس خوشبختی می دهد، اگر می خواهید بدانید چه چیزهای به مردان احساس خوشبختی می دهد، پس این مطلب را مطالعه کنید.

مردان از زنان متفاوت می باشند، از چیزی های کوچک احساس خوشبختی نمی کنند، اگر بر خلاف خواسته های مردان (شوهرانتان) حرکت می کنید، مهم نیست که چه کسی باشید، برای مقابله با شما حصار محکمی خواهد کشید.

آن مردانی خوشبخت می باشند که، زنان از آنها اجازه بگیرند، هر حرفی را به او بگوید(از شوهرانشان چیزی مخفی نداشته باشند)، و نیز مردانی احساس خوشبختی می کنند که از طرف همسرانشان (زنانشان) مورد تعریف و تمجید قرار گیرند.

پس آیا واقعا برای اینکه مردان احساس خوشبختی کنند، زنان باید چکار بکنند. برای خوشبخت کردن مردان می توانید این راه کارهای کوچک را انجام دهید:

1- اجازه گرفتن و یا کسب اجازه برای هر کاری:

اگر جایی می خواهید بروید، و یا سر قراری می خواهید حاضر شوید، گرفتن اجازه از همسرانتان به آنها حس خوشبختی می دهد. در این باره تحقیقی را مرکز روانشناسی مردان دنیا انجام داده است. روانشناسان می گویند که بدون توجه به نژاد و مذهب، در روابطی که مردان می خواهند با تمام تلاش برای محافظت از آن سعی کنید. به ویژه مردانی که از همسرانشان انتظار را دارند، در عین حال برای اینکه آنها دچار تنهایی و دلتنگی نشوید، این حس را در آنها به وجود آورید.

2- در مورد طرز پوششتان از همسرانتان نظرخواهی کنید:

مردان نسبت به زنان احساس مالکیت بیشتری بر روی همسرانشان دارند، به همین دلیل بیشتر حساسیت نشان می دهند. به همین دلیل همیشه تلاش کنید، تا بدانید که همسرانتان به چه چیزی علاقه دارند و یا چه طرز فکری دارند، مثلا خیلی از مردان از اینکه زنان دیگر لباس کوتاه و بدن نما بپوشند خوششان می آیند ولی وقتی به همسر خود می رسد جریان متفاوت می شود. به علت حساسیتی که دارند، آرزو می کنند خانم خودشان از این پوشش ها استفاده نکند، زنانی که این خواست همسرانشان را به واقعیت تبدیل می کنند آنها را بیش از اندازه خوشحال می کنند.

3- مردان مانند بچه ها دوست دارند مورد توجه و محبت باشند:

در حالی که تلویزیون تماشا می کنید، و یا استراحت می کنید، اگر شریک زندگی یتان می خواهد سرش را روی زانوی شما بگذارید، مانع از این کار نشوید، مردان با این کار ذوق می کنند، چنانکه زنان دوست دارند، سرشان را بر روی شانه مردان بگذارند، مردان هم دوست دارند سرشان را بر روی زانوی زنان بگذارند.

4- به آنها زود به زود بگوید که چقدر با ارزش هستند:

اگر بسیار تلاش می کنید که روابط تان با همسرانتان خوب باشد، به آنها بگوید که برایتان چقدر با اهمیت هستند و به انها سخنان زیبا بگوید. و این را همیشه به انها یادآوری نماید.

5- به آنها آزادی دهید، بیش از اندازه آنها را کنترل نکنید:

مردان چه در دوران مجری و چه در دوران متاهلی دوست ندارند، که مورد فشار باشند. تلاش نکنید روابط آنها را با دوستانش و همکارانش قطع کنید. بگذارید به دوستان و همکاران آقا روابط داشته باشد. اگر چنین کاری را نکنید روابط وی با شما سرد خواهد شد، وقتی مردان رها و ازاد هستند بیشتر حس خوشبختی دارند.

6- تا جایی که امکان دارد شاد و با روحیه باشید:

اگر می خواهید همسرانتان را خوشبخت کنید، و شوهرتان برای این که شما را از دست ندهد هر کاری کند. تلاش کنید در مورد مشکلاتی که وجود دارد با او صحبت کنید و برای حل آنها وی را کمک نماید. اگر شما به صورت همیشگی بعد از مشکلات از وی گلایه و شکایت کنید و همسرتان را تنها بگذارید، این می تواند روابط شما را از بین ببرد.

7- شرایط خانواده را درک کنید و به خانواده خود اهمیت دهید:

اهمیت دادن یک زن به خانواده برای مرد بسیار مهم و با اهمیت می باشد. زنی که به خانواده خود اهمیت می دهد به غذا، پوشش و ... همسر خود همیشه توجه می کند. سعی کنید وی در بین مردم متفاوت باشد. اگر چنین کنید در بین اطرافیان همسرتان شما هم مورد احترام قرار می گیرید. مردان در این شرایط خودشان را بسیار خوشبخت حس می کنند.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 5
مجموع آرا: 1

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 86
تعداد کل آرا: 3217
تعداد کل بازدیدها: 654462

نظرات کاربران

*