آیا می دانید انسان های آینده چگونه خواهند بود؟ انسان های آینده چند متر قد دارند؟

آیا می دانید انسان های آینده چگونه خواهند بود؟ انسان های آینده چند متر قد دارند؟
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/08/29

دنیا روز به روز پیشرفت می کند، و زندگی بهتر می شود، زندگی انسان های امروز نسبت به زندگی انسان های گذشته بسیار بهتر شده است، با توجه به پیشرفت های خیره کننده ای که امروزه وجود دارد برای بسیاری از مردم ممکن این سوال پیش آید که انسان های آینده چگونه ویژگی های خواهند داشت؟ برای دانستن ویژگی انسان های آینده توصیه می کنم این مطلب را مطالعه کنید.

انسان آینده 120 سال زندگی خواهد کرد، قد آن 2 متر خواهد شد، ورنگ پوستش فهوه ای می شود، همچنین در هزاره سوم، پیشرفت های زیادی در نژاد انسان ها به وجود خواهد آمد.

دانشمندان بزرگ بریتانیایی اولیور کری (Oliver Kerry) این ادعاها را مطرح کرده است.

وی گفته است که برای به واقعیت تبدیل شدن گفته هایش نیاز به 100 هزار سال می باشد. در این مورد برای اولین بار در سال 1895 در "رمان ماشین زمان" (The Time Machine) اثر هربرت جورج ولز است، دانشمند بریتانیایی وعده به حقیقت پیوستن این مطالب را عنوان کرده است.

دانشمندان اعلام کرده اند که انسان ها به دو نوع نخبگان و باهوش ها و گروه پرولتری – گوبلین ها تقسیم خواهند شد.

گروه اول انسان های باهوش و نخبه:

این گروه، با قدی بلند، جسمی سالم، مقتدر، باهوش و انسان های نوآور خواهند بود.

گروه دوم پرولتری و گوبلین ها:

این گروه با گروه نخبه و باهوش به طور کلی متفاوت خواهد بود، مردم این گروه چاق، بیمار، نافرمان و آلوده خواهند بود.

آیا می دانید انسان های آینده چگونه خواهند بود؟ انسان های آینده چند متر قد دارند؟

بر اساس محاسبات کری، دوران تقسیم بشر به این دو گروه، در هزاره سوم به اوج خود خواهد رسید. حدودا بعد از 1000 سال، متوسط قد دو متر خواهد بود، مدت طول عمر هم 120 سال پیش بینی می شود، این چنین تغییراتی هم در نتیجه پیشرفت های علمی، تکنولوژیکی و تغییر سبک تغذیه انسان ها به وجود خواهد آمد. اولیور گری گفته است: "تکنولوزی پیشرفت خواهد کرد و این به ما این امکان را خواهد داد که ما خودمان را به روز کنیم، مهندسی ژنتیک و جراحی زیبایی به انسان این امکان را خواهند داد که به خواسته هایش برسد، و امکان مقتدر شدن را داشته باشد."

زنان آینده هم موهای صاف و براق، چشمانی درشت، بدنی جذاب، و اندامی خوش خواهند داشت. که بسیار زیبا خواهند بود.

کری گفته است، در آینده همه انسان ها رنگ پوست یکسانی خواهند داشت، آینده این گونه باید باشد، در بین انسان ها تفاوت رنگ پوست به پایان خواهد رسید، چرا که همه انسان ها، اساسا رنگ پوستشان به رنگ قهوه ای در خواهد آمد.

البته این دانشمند هشدار می دهد که انسان های آینده بیش از اندازه لاغر و ضعیف خواهند بود. با دیگران روابط بسیار صمیم خواهند داشت و توانایی ناراحتی را از دست خواهد داد. عشق، اعتبار، حرمت، همدردی، احساسات به اوج خود خواهند رسید.

کری خطرناک بودن این تغییرات را هم گفته است، چرا که سیستم دفاعی بدن ضعیف خواهد شد، استخوان فک تغییر می کند، و احتیاجی به جویدن محصولاتی غذایی آینده نخواهد بود. مادران کودکان درشت و بزرگ به دنیا خواهند آورد.

در نهایت این دانشمند گفته است که همه این ها را پیش گویی و پیش بینی است و تحقق آنها بستگی به پیشرفت بشریت دارد.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 5
مجموع آرا: 1

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 72
تعداد کل آرا: 3059
تعداد کل بازدیدها: 302974

نظرات کاربران

*